Roca DIVINE

Wanna wolnostojąca Divine

Chociaż wolnostojąca wanna Divine należy do okazałych sprzętów łazienkowych, bo jej rozmiary wynoszą 180 x 80 cm, jej kształt sprawia wrażenie delikatności. Jej wysokość od obrzeża do poziomu posadzki wynosi 58 cm, natomiast głębokość - 45 cm. Umiejscowienie jej w centrum pomieszczenia łazienkowego zmienia charakter tego miejsca w ekskluzywny salon kąpielowy, a każdą kąpiel w relaksujący seans spa, który działa odprężająco i kojąco na zmysły. Pomaga temu uczucie ciepła, jakie daje w dotyku materiał wykonania wanny, a tym jest akryl. Biały kolor wolnostojącej wanny będzie wyraźnie widoczny w pomieszczeniu zdominowanym przez Twoją ulubioną barwę. To także idealne tło, na którym odznaczać się będzie zieleń roślin, które mogą estetycznie wzbogacać ekskluzywne łazienki. Z białym kolorem kontrastuje dekoracyjnie chromowana powierzchnia odpływu typu „klick".
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Wanna owalna VIGOUR derby wolnostojąca
WANNY WOLNOSTOJĄCE
Vigour
Wanna wolnostojąca SanitaOne
WANNY WOLNOSTOJĄCE
SanitaLine
Wanna wolnostojaca Tonic II
WANNY WOLNOSTOJĄCE
Ideal Standard
Wanna wolnostojąca Strada
WANNY WOLNOSTOJĄCE
Ideal Standard
Wanna wolnostojąca Dignity
WANNY WOLNOSTOJĄCE
Roca
Wanna wolnostojąca Harmony
WANNY WOLNOSTOJĄCE
Roca

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.