Roca DIVINE

Wanna wolnostojąca Divine

Chociaż wolnostojąca wanna Divine należy do okazałych sprzętów łazienkowych, bo jej rozmiary wynoszą 180 x 80 cm, jej kształt sprawia wrażenie delikatności. Jej wysokość od obrzeża do poziomu posadzki wynosi 58 cm, natomiast głębokość - 45 cm. Umiejscowienie jej w centrum pomieszczenia łazienkowego zmienia charakter tego miejsca w ekskluzywny salon kąpielowy, a każdą kąpiel w relaksujący seans spa, który działa odprężająco i kojąco na zmysły. Pomaga temu uczucie ciepła, jakie daje w dotyku materiał wykonania wanny, a tym jest akryl. Biały kolor wolnostojącej wanny będzie wyraźnie widoczny w pomieszczeniu zdominowanym przez Twoją ulubioną barwę. To także idealne tło, na którym odznaczać się będzie zieleń roślin, które mogą estetycznie wzbogacać ekskluzywne łazienki. Z białym kolorem kontrastuje dekoracyjnie chromowana powierzchnia odpływu typu „klick".
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.