VIGOUR DERBY

Wanna wolnostojąca owalna VIGOUR derby 750 x 1700

Jeśli nie możesz się zdecydować, czy łazienka w Twoim mieszkaniu ma być nowoczesna, czy posiadać klasyczny sznyt, spróbuj połączyć ze sobą te dwa style. Pomoże Ci w tym prezentowana wanna DERBY. Owalny kształt i biała kolorystyka doskonale odnajdą się w tradycyjnym otoczeniu, ale dzięki wyraźnie zarysowanym krawędziom i minimalistycznemu charakterowi wanna nada wnętrzom nowoczesną nutę. Wolnostojący model świetnie sprawdzi się w roli centralnego punktu salonu kąpielowego, choć równie dobrze możesz go wykorzystać w obszernej łazience. Na środku dna znajduje się odpływ z syfonem klickklack - łatwy w użytku oraz estetyczny. Uniwersalne wzornictwo czyni harmonijne zaaranżowanie łazienki zadaniem niezwykle prostym - zobacz, jak wanna DERBY sprawdzi się u Ciebie!

Możesz być także zainteresowany:

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.