Vigour DERBY

Miska wc bez kołnierza wisząca VIGOUR derby

Efektowny wystrój łazienki można uzyskać poprzez dobranie estetycznych elementów ceramiki sanitarnej. Zacznij od miski wiszącej VIGOUR derby o wymiarach 54 x 36 cm. Jej efektowny wygląd wynika z zastosowania minimalistycznego stylu - proste kształty uzupełnia biała barwa. Całość prezentuje się jednak wyjątkowo subtelnie, a to dzięki delikatnemu zaokrągleniu misy u dołu oraz w narożnikach. Ten model z pewnością zainteresuje miłośników nowoczesnych aranżacji, ale i okaże się udanym dodatkiem do bardziej klasycznych wnętrz, w których stawia się na prostotę. Miska wisząca nie posiada rantu spłukującego, dlatego czyszczenie jej jest łatwiejsze i bardziej efektywne. Opcjonalnie można wybrać wariant z powłoką PflegePlus, która dodatkowo ogranicza osadzanie się zabrudzeń na ściankach. Sprawdź również inne produkty z serii VIGOUR derby!

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.