Vigour DERBY

Wanna wolnostojąca owalna VIGOUR derby 750 x 1700

Nic nie zapewnia takiego komfortu i odprężenia, jak długa kąpiel w wannie. Teraz możesz zażywać jej kiedy tylko będziesz miał na to ochotę, dzięki produktowi z kolekcji VIGOUR derby. Ten wyjątkowy element zachwyci Cię swoimi zaletami. Posiada opływowe kształty, które przypadną do gustu miłośnikom klasycznej elegancji, a jego doskonale gładka powierzchnia sprawi, że nie będziesz potrzebował już żadnych dekoracji, by ozdobić łazienkę. Wanna dostępna jest w rozmiarach 170 x 75 cm, co zapewnia doskonały odpoczynek w kąpieli w pozycji, która będzie dla Ciebie najbardziej relaksująca. Syfon z systemem click-clack jest wygodny i łatwy w użytkowaniu - umożliwia szybkie i sprawne zamykanie oraz otwieranie pojedynczym ruchem dłoni. Jeśli zatem zależy Ci nie tylko na estetyce wyposażenia łazienki, ale także na funkcjonalności, koniecznie sprawdź model z serii VIGOUR derby!

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.