Magazyn Top Trendy zima 2020/2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Cosmo
CUMAWE

Głowica termostatyczna Cuma (biała)

Komfort cieplny w łazienkach jest kluczowy dla stworzenia idealnych warunków do codziennych kąpieli. Jednak podczas nagrzewania pomieszczenia warto zadbać także o to, by system grzewczy działał w ekonomiczny, czyli oszczędny dla Ciebie i przyjazny dla środowiska sposób. Dlatego też grzejniki łazienkowe warto wyposażyć w głowicę termostatyczną Cuma. Dzięki niej kaloryfer będzie nagrzewał pomieszczenie do określonego poziomu, a po jego osiągnięciu wyłączy się. Jeśli temperatura powietrza spadnie, grzejnik włączy się ponownie - dzięki temu możesz zawsze liczyć na idealnie ciepłą łazienkę. Zestaw Cuma składa się z dwururowego bloku kurków z zaworem termostatycznym oraz głowicy termostatycznej, a zatem jest od razu gotowy do montażu. Ma biały kolor, więc warto łączyć go z grzejnikami o takiej samej barwie.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Głowica termostatyczna Cuma (chrom)
Głowica termostatyczna Cuma (chrom)
GŁOWICE TERMOSTATYCZNE
Cosmo
Głowica termostatyczna Slim (biała)
Głowica termostatyczna Slim (biała)
GŁOWICE TERMOSTATYCZNE
Terma
Głowica termostatyczna Slim (chrom)
Głowica termostatyczna Slim (chrom)
GŁOWICE TERMOSTATYCZNE
Terma

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.