Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Gres Streetline

W nowoczesnych aranżacjach wnętrz coraz częściej sięga się po surowe, chłodne materiały. W ten sposób stylizowane są np. przestrzenie loftowe oraz te o industrialnym zacięciu. Jeśli i Tobie bliska jest podobna estetyka, z pewnością docenisz gres Streetline. Płytki dostępne w tej kolekcji imitują powierzchnie betonowe – warto zaznaczyć, że dostępnych jest aż pięć różnych odcieni gresu, a konkretnie: antracyt, szary, jasnoszary, jasnobeżowy i brązowy, co otwiera przed Tobą ogromne możliwości aranżacyjne. Zimne, przemysłowe stylizacje mogą odmienić charakter każdej łazienki, ale gres z powodzeniem możesz też wykorzystać w kuchni. Masz bowiem pewność, że nie zaszkodzi mu wilgoć, a wysoka odporność na uszkodzenia ochroni powierzchnię posadzek przed uderzeniami. Produkt nadaje się do tworzenia okładzin podłogowych i ściennych, więc łatwo dopasujesz go do potrzeb.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Gres Wilder
Gres Wilder
BETON
Lis ceramika
Gres Terrazo
Gres Terrazo
BETON
Lis ceramika
Gres Step In
Gres Step In
BETON
Caesar

Poznaj inne style:

Płytka ścienna Mono
Płytka ścienna Mono
MONOKOLOR
Golden Tile
Gres Anima Select
Gres Anima Select
KAMIEŃ
Caesar
Gres Kronewald
Gres Kronewald
DREWNO
Terragres

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.