Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Gres Wilder

Okładziny ceramiczne już dawno przestały być materiałem do wykańczania jedynie kuchni i łazienek. Teraz znajdują o wiele szersze zastosowanie – coraz popularniejsze jest wykładanie nimi posadzek i ścian w salonach, korytarzach, a nawet sypialniach. Gres Wilder z pewnością docenisz podczas aranżowania loftowych lub industrialnych wnętrz w swoim domu. W kolekcji znajdziesz płytki imitujące beton w białym i szarym kolorze. Tak uniwersalne barwy nie zamykają przed Tobą innych stylizacji, sprawdzą się np. we wnętrzach inspirowanych naturą i pomieszczeniach skandynawskich. Wymiary płytek gresowych wynoszące 60 × 120 cm sprawiają, że kafelki szybko się układa, a efekt jest bardzo elegancki. Gres Wilder cechuje się mrozoodpornością, a zatem z ich udziałem stworzysz także modny, nowoczesny taras lub balkon. 

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Gres Streetline
Gres Streetline
BETON
Terragres
Gres Terrazo
Gres Terrazo
BETON
Lis ceramika
Gres Step In
Gres Step In
BETON
Caesar

Poznaj inne style:

Płytka ścienna Mono
Płytka ścienna Mono
MONOKOLOR
Terragres
Płytka ściennna The Wall
The Wall
MONOKOLOR
Terragres
Gres Scale
Gres Scale
KAMIEŃ
Lis ceramika

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.