Magazyn Top Trendy 2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Gres Cava

Podłogi o estetyce drewna, którym niestraszna wilgoć, zmienne temperatury - łącznie z mrozem - grzyby, pleśnie czy uszkodzenia mechaniczne? To właśnie oferują płytki gresowe Cava, które możesz dowolnie wykorzystać w aranżacji swoich wnętrz - nie tylko na posadzkach, ale również na ścianach. Drewnopodobna powierzchnia kafelków wygląda bardzo naturalnie, co przydaje się podczas kreowania nowoczesnych i klasycznych stylizacji. Produkt z powodzeniem możesz stosować także na tarasie czy balkonie, bez obaw, że zniszczy się pod wpływem działania czynników atmosferycznych. Kolekcja gresu Cava obejmuje płytki w czterech różnych odcieniach, każdą w formacie 20 x 120 cm. Wysoka klasa ścieralności sprawia, że płytki zachowują swoją estetykę na dłużej, nawet w intensywnie użytkowanych wnętrzach. Matowa powierzchnia kafelków sprawia, że nabierają one prawdziwie naturalnego charakteru.

Możesz być także zainteresowany:

Gres New Wood
DREWNO
Golden Tile
Gres Wood Chevron
DREWNO
Golden Tile
Gres Life
DREWNO
Caesar

Poznaj inne style:

Gres Portraits
KAMIEŃ
Caesar
Gres Pigmento
KAMIEŃ
Fondovalle
Gres Cielo e Terra
MONOKOLOR
Tubądzin

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.