Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Gres Eco Wood

Marzysz o drewnianych posadzkach i okładzinach ściennych w swoim mieszkaniu, ale obawiasz się, że będą one narażone na zbyt dużą wilgoć, szczególnie w kuchniach i łazienkach? W takim razie wybierz gres Eco Wood, czyli płytki drewnopodobne, dzięki którym zyskasz niebanalne, naturalne aranżacje przy zachowaniu wszystkich cech wytrzymałościowych ceramiki. Produkt przeznaczony jest do mocowania na ścianach i posadzkach – jest odporny na szkodliwe działanie wody, a także niskich i wysokich temperatur. Wyróżnia się wysoką klasą ścieralności, więc sprawdza się także w domowych przedpokojach czy korytarzach. Gres Eco Wood doskonale sprawdzi się także na posadzce tarasowej lub balkonowej – pięknie się zaprezentuje i nie zniszczy się pod wpływem działania czynników atmosferycznych. Gres Eco Wood to płytki o wymiarach 20 x 120 cm – również swoim kształtem przypominają naturalne deski.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Gres Kronewald
Gres Kronewald
DREWNO
Terragres
Gres Merbau
Gres Merbau
DREWNO
Evo Ceramika
Gres Hike
Gres Hike
DREWNO
Caesar

Poznaj inne style:

Płytka ścienna Mono
Płytka ścienna Mono
MONOKOLOR
Golden Tile
Gres Slab
Gres Slab
BETON
Caesar
Gres Anima Select
Gres Anima Select
KAMIEŃ
Caesar

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.