Magazyn Top Trendy zima 2020/2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Gres Life

Drewno na posadzce w łazience lub na ścianach w kuchni? Takie rozwiązanie z pewnością prezentuje się pięknie, ale jest dość kłopotliwe. Drewno jest bowiem materiałem, który w pomieszczeniach narażonych na wilgoć nie sprawdza się najlepiej i wymaga czasochłonnej pielęgnacji. Dlatego też coraz większą popularnością cieszą się rozwiązania, które łączy wyjątkową trwałość okładzin ceramicznych z naturalnym pięknem drewna – jednym z nich są płytki gresowe z kolekcji Life. Wyjątkowa stylistyka kafelków pozwoliła stworzyć elementy idealnie imitujące deski – podłużny kształt, wzornictwo naśladujące rysunek drewna oraz piękne, ciepłe odcienie brązu to gwarancja stworzenia przytulnej, ale i eleganckiej stylizacji otoczenia. Płytki sprawdzą się nie tylko w łazienkach – z powodzeniem możesz wykreować z nich także wyjątkowe okładziny w salonach, korytarzach, a nawet sypialniach.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Gres Rei
Gres Rei
DREWNO
Lis ceramika
Gres Podres
Gres Podres
DREWNO
Lis ceramika
Gres Dasco
Gres Dasco
DREWNO
Lis ceramika

Poznaj inne style:

Gres Urban
Gres Urban
BETON
Lis ceramika
Gres Hex
Gres Hex
MONOKOLOR
Lis ceramika
Gres Alba
Gres Alba
KAMIEŃ
Lis ceramika

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.