Magazyn Top Trendy zima 2020/2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Gres Rei

Eleganckie, drewniane wykończenie posadzek i ścian doskonale wpływa na odbiór pomieszczeń - stają się one przytulniejsze niż dotychczas, a jednocześnie zyskują nowoczesny charakter. Aby takie rozwiązanie mogło sprawdzić się w każdym pomieszczeniu, zamiast sięgać po naturalne deski, warto pomyśleć o płytkach drewnopodobnych, takich jak prezentowany gres Rei. Jest on całkowicie odporny na szkodliwe działanie wilgoci i zmiennych temperatur - również mrozu - więc bez obaw możesz zastosować go w łazienkach, kuchniach, a nawet na tarasach. Kafelki z kolekcji Rei są podłużne i przypominają deski, co dodatkowo dodaje okładzinom ceramicznym autentyczności. Możesz wybrać dowolny odcień drewna - jasny Honey, pośredni Brown oraz ciemny Almond. Takie wzornictwo w połączeniu z matowym wykończeniem to gwarancja efektownego wykończenia ścian i posadzek.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Caesar Life
Gres Life
DREWNO
Caesar
Gres Podres
Gres Podres
DREWNO
Lis ceramika
Gres Dasco
Gres Dasco
DREWNO
Lis ceramika

Poznaj inne style:

Gres Urban
Gres Urban
BETON
Lis ceramika
Gres Hex
Gres Hex
MONOKOLOR
Lis ceramika
Gres Alba
Gres Alba
KAMIEŃ
Lis ceramika

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.