Elements płytki TOPWOOD

Gres Topwood

Kolekcja gresów Topwood - antico, mokka, cappuccino i biondo to cztery wersje kolorystyczne płytek drewnopodobnych. To odpowiedź na najnowsze trendy. Motyw drewna ociepli wnętrze i doda mu przytulnego charakteru. Topwood antico występuje w formacie 15 x 60 wraz z cokołem. Kolekcje mokka, cappuccino oraz biondo, oprócz wspomnianych formatów są dostępne również w wymiarach 15 x 90 wraz z mozaiką. Gresy podłogowe Topwood są nierektyfikowane, mają właściwości antypoślizgowe (R10, za wyjątkiem cokołów), są mrozoodporne. Do montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczenia.

Możesz być także zainteresowany:

Płytka ścienna Woodlink
Płytka ścienna Woodlink
DREWNO
Ceramiche Daytona

Poznaj inne style:

Płytka ścienna Old & New
Płytka ścienna Old & New
KAMIEŃ
Ceramiche Daytona
Płytka ścienna Go!
Płytka ścienna Go!
MONOKOLOR
Ceramiche Daytona
Płytka ścienna Archeo
Płytka ścienna Archeo
KAMIEŃ
Ceramiche Daytona

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.