Gres Calacata poler

Gres szkliwiony Calacata z motywem kamienia naturalnego w wariancie poler. Kolekcja jest dostępna w trzech formatach 30 x 60, 60 x 60 oraz 60 x 120. Cyfrowy nadruk powoduje, że wzory poszczególnych płytek są niepowtarzalne. Kolekcję można zastosować zarówno na ścianie, jak i podłodze. Płytki imitujące kamień naturalny Calacata poler są rektyfikowane, dzięki czemu można zastosować fugę o grubości 1,5 - 2 mm. Posiadają właściwości mrozoodporne, co umożliwia montaż zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczenia.

Możesz być także zainteresowany:

Płytka ścienna Old & New
Płytka ścienna Old & New
KAMIEŃ
Ceramiche Daytona
Płytka ścienna Archeo
Płytka ścienna Archeo
KAMIEŃ
Ceramiche Daytona
Płytka ścienna i podłogowa Agate
Płytka ścienna i podłogowa Agate
KAMIEŃ
Ceramiche Daytona

Poznaj inne style:

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.