Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Lucido

Szarości połączone z intensywnym i bogatym wzornictwem to ucieleśnienie nie tylko nowoczesności, ale także industrializmu. Projektanci kolekcji Lucido w pełni wykorzystali ten motyw, a co ważne, powstała w ten sposób gama płytek pozwala na zaaranżowanie wyjątkowo eleganckiego i ponadczasowego wnętrza. W kolekcji Lucido znajdziesz płytki w różnych odcieniach szarości. Wielkoformatowa konstrukcja nadaje im nowoczesny sznyt, a finalnie wnętrze, w którym wykorzystano ten materiał, od razu wydaje się przestronniejsze. Dopełnieniem aranżacji z tym wzorem może być kolekcja glazury Marrakesh, która wydobędzie z niej głębię i odczaruje monotonię. Płytki Lucido to strzał w dziesiątkę dla wszystkich, którzy stawiają na codzienną wygodę i poszukują glazury łatwej w utrzymaniu w czystości. Na szarych płytkach w charakterystycznym macie trudno o widoczne zabrudzenia.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Gres Alba
Gres Alba
KAMIEŃ
Lis ceramika
Gres Tokio
Gres Tokio
KAMIEŃ
Lis ceramika
Gres Motion
Gres Motion
KAMIEŃ
Lis ceramika

Poznaj inne style:

Caesar Life
Gres Life
DREWNO
Caesar
Gres Urban
Gres Urban
BETON
Lis ceramika
Gres Rei
Gres Rei
DREWNO
Lis ceramika

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.