Płytka ścienna i podłogowa Agate

Kolekcja Agate to bogaty wybór łazienkowych płytek ściennych w formacie 25x75. Charakteryzuje ją wysoki połysk i delikatny wzór, co daje bardzo elegancki efekt. Bogato zdobiona kolekcja występuje w czterech kolorach - white, beige, taupe oraz grey. Oprócz płytki bazowej, w każdym kolorze dostępne są dekory w aż pięciu wersjach: matalizowane, strukturalne typu fala, mozaika tłoczona, drukowane pokryte granilią oraz linearne. Montaż jest możliwy zarówno w pionie jak i poziomie. Chcesz uzyskać styl angielski, pałacowy? Postaw na montaż w pionie i dodanie listew i cokołów. Modele płytek podłogowych, które również występują w kolekcji, idealnie dopełnią aranżację, są dostępne w modnych formatach: 52x52 oraz 51x51.

Możesz być także zainteresowany:

Płytka ścienna Old & New
Płytka ścienna Old & New
KAMIEŃ
Ceramiche Daytona
Płytka ścienna Archeo
Płytka ścienna Archeo
KAMIEŃ
Ceramiche Daytona
Płytka ścienna Basento
Płytka ścienna Basento
KAMIEŃ
Ceramiche Daytona

Poznaj inne style:

Płytka ścienna Go!
Płytka ścienna Go!
MONOKOLOR
Ceramiche Daytona
Gres Flavour
Gres Flavour
BETON
Ceramiche Daytona
Płytka podłogowa Mars
Płytka podłogowa Mars
BETON
Ceramiche Daytona

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.