Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Blanco

Klasyczne aranżacje kuchni i łazienek są ponadczasowe – jeśli zależy Ci właśnie na takim wykończeniu tych pomieszczeń, sięgnij po płytki Blanco. Przeznaczone są do mocowania na ścianach – mają prostokątny kształt i wymiary 40 x 120 cm. Do wyboru masz kilka wersji tych kafelków – zupełnie białe i gładkie w połysku lub macie oraz takie z trójwymiarowymi wzorami przypominającymi łagodne fale lub bardziej geometrycznymi, również w dwóch wariantach wykończenia. Taka kolekcja płytek ściennych daje ogromne możliwości aranżacyjne – pięknie zaprezentują się wnętrza urządzone tylko w bieli, jak i te, do których dobierzesz dodatkowe kafelki ceramiczne w innych barwach. Warto pamiętać, że płytki Blanco cechują się wysoką odpornością na wilgoć i uszkodzenia oraz są bardzo łatwe do utrzymania w czystości.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Płytka ścienna Mono
Płytka ścienna Mono
MONOKOLOR
Golden Tile
Płytka ściennna The Wall
The Wall
MONOKOLOR
Terragres
Płytki ścienne Tesuki
Tesuki
MONOKOLOR
Evo Ceramika

Poznaj inne style:

Gres Kronewald
Gres Kronewald
DREWNO
Terragres
Gres Streetline
Gres Streetline
BETON
Terragres
Gres Wilder
Gres Wilder
BETON
Lis ceramika

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.