Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ethno

Nie lubisz, gdy aranżacja wnętrzarska powiewa nudą? Z kolekcją Ethno z pewnością Ci ona nie grozi. Wszystko za sprawą glazury, która jest utrzymana po części w stylu egzotycznym, a po części w boho. Płytki zostały przygotowane w klasycznym zestawieniu czerni i bieli lub w stonowanej palecie barw korzystającej z pasteli. Dzięki dwóm różnorodnym koncepcjom każdy znajdzie coś dla siebie. Glazurę Ethno możesz wykorzystać jako uzupełnienie aranżacji kuchennej, ale równie dobrze sprawdzi się także w łazience. Łącząc wszystkie komponenty kolekcji w całość, uzyskasz spójny i harmonijny efekt. Kolekcję Ethno możesz uzupełnić dowolnymi płytkami dostępnymi w ofercie Golden Tile. Sprawdź, jakie inne produkty upiększą Twoje domowe wnętrza.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Różne rozmiary Różne rozmiary
Marrakesh
Marrakesh
MULTIKOLOR
Golden Tile

Poznaj inne style:

Caesar Life
Gres Life
DREWNO
Caesar
Gres Lecco
Gres Lecco
BETON
Lis ceramika
Gres Motion
Gres Motion
KAMIEŃ
Lis ceramika

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.