Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Marrakesh

Co powiesz na kuchnię lub łazienkę w nieco egzotycznym, bo marokańskim stylu? To może być ciekawy sposób na odczarowanie wnętrzarskiej nudy. Kolekcja Marrakesh to zestaw płytek, które zachwycają pięknem głębokiego wzornictwa. Glazurą można podkreślić zarówno strefę kuchenną (np. pomiędzy stojącymi i wiszącymi szafkami), jak i wnękę prysznicową. Wzór marokański zamieszczony tylko na jednej ze ścian w strefie wnętrza nie zaburzy spójnej koncepcji, ale za to wspaniale podkreśli wszystkie te elementy wyposażenia, na których szczególnie Ci zależy. W kolekcji Marrakesh znajdziesz nie tylko płytki bogate pod względem wzornictwa, ale również modele klasyczne i w monokolorze. Możesz je zastosować jako ciekawe dopełnienie każdego ze stylów wnętrzarskich.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Różne rozmiary Różne rozmiary
Ethno
Ethno
MULTIKOLOR
Golden Tile

Poznaj inne style:

Caesar Life
Gres Life
DREWNO
Caesar
Gres Dasco
Gres Dasco
DREWNO
Lis ceramika
Gres Hex
Gres Hex
MONOKOLOR
Lis ceramika

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.