Dobry Design 2020 - głosuj na nasze produkty!

9. edycja konkursu Dobry Design 2020 rozpoczęta! Bierzemy udział w konkursie Dobry Design 2020. Wybierz jedną z serii naszych produktów i oddaj swój głos! Głosowanie trwa do 8 listopada 2019 roku.

 

 

Całościowa aranżacja łazienki z VIGOUR derby

Całościowa aranżacja łazienki z VIGOUR derby

Łazienka rodzinna, designerska, przystosowana do potrzeb osób starszych, niepełnosprawnych czy też do wymagań stawianych pomieszczeniom w budynkach użyteczności publicznej – kolekcja derby pozwoli zrealizować każdy z tych projektów. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.
 

Zagłosuj

 

Umywalki mineralne VIGOUR individual

Umywalki mineralne VIGOUR individual

Kolekcja umywalek mineralnych VIGOUR individual została stworzona przez zespół projektowy Michaela Steina współpracujący z marką VIGOUR od 2012 roku. Produkty zachwycają wyraźnie zarysowanym, filigranowym rantem i oryginalną bryłą. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

 

Zagłosuj

 

Kolekcja umywalek mineralnych VIGOUR derby plus z uchwytami bocznymi.

Kolekcja umywalek mineralnych VIGOUR derby plus z uchwytami bocznymi

Umywalki mineralne z serii VIGOUR derby plus to przykład na to, że funkcjonalność i ergonomia może iść w parze z designem. Kolekcja została stworzona przez zespół projektowy Michaela Steina współpracujący z marką VIGOUR od 2012 roku. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

 

Zagłosuj

 

 

Wanna wolnostojąca Sanitaone z konglomeratu

Wanna wolnostojąca Sanitaone z konglomeratu

Wanna wolnostojąca to marzenie prawie każdej kobiety. Niestety, najczęściej na przeszkodzie staje niewielka powierzchnia dostępna w łazience. Na rynku przeważająca ilość wanien wolnostojących posiada wymiary minimum 175 cm długości. Wannę Sanitaone, oprócz designu wyróżniają jej niewielkie rozmiary - jedynie 160 x 74 cm. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

 

Zagłosuj

 

Głowica prysznicowa z funkcją LED, Nikles Technolight

Głowica prysznicowa z funkcją LED, Nikles Technolight

Dzięki głowicy Technolight marki Nikles podczas codziennej kąpieli możesz nakarmić niemal wszystkie swoje zmysły! Teraz możesz cieszyć się z niezwykłych wrażeń wzrokowych nie tylko dzięki efektownemu wystrojowi łazienki, ale i technologii LED zastosowanej w głowicy natrysku Technolight. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2020.

 

Zagłosuj