Informacja o zmianie godzin pracy salonów

informacja

Zachęcamy Państwa do kontaktu online, drogą telefoniczną lub mailową!

Szczegóły dotyczące godzin otwarcia oraz dane kontaktowe znajdziecie Państwo na stronach każdego z salonów oraz w dziale kontakt.

PRZEJDŹ DO DZIAŁU KONTAKT >

 

Szanowni Państwo,

W związku z obecną sytuacją epidemiczną oraz z uwagi na Państwa i nasze zdrowie informujemy, że w najbliższych dniach, do odwołania, nasze Salony Elements w całej Polsce będą funkcjonowały w ograniczonym zakresie.

Dbając o bezpieczeństwo Państwa, jaki i naszych pracowników, prosimy o zachowanie wszelkich zalecanych środków ostrożności.

Pracujemy w Salonach w zmniejszonym składzie. Każdy nasz Salon przyjmuje Klientów, stosując się do zachowania niezbędnych zasad higieny, ograniczając liczbę osób przebywających jednocześnie w jednym miejscu. 

Większość Doradców, z którymi pracują Państwo na co dzień, pozostaje do Państwa dyspozycji zarówno telefonicznie, jak i mailowo. Zachęcamy do wybierania tego typu kontaktu, jeśli Państwa sprawa nie wymaga osobistej wizyty w Salonie.

Nasi pracownicy będą udzielać Państwu wszelkich informacji, są w stanie przygotować ofertę, przyjąć zamówienie, płatność, wysłać proformę oraz zrealizować wysyłkę zamówionego towaru bez konieczności wychodzenia Państwa z domu. 

Liczymy na wyrozumiałość, szczególnie w przypadkach powstania ewentualnych opóźnień. Podkreślamy, że dokładamy wszelkich starań, by kontakt z nami gwarantował wszelkie standardy profesjonalnej obsługi klienta.

Bardzo przepraszamy za utrudnienia, niemniej jednak zdrowie Państwa i naszych pracowników jest najważniejsze.

Zespół Elements