Sprawdź promocję na produkty Sanplast FREE LINE 

Sanplast Free Line

Sanplast FREE LINE - PROMOCJA

 

Z myślą o wszystkich tych, którzy okres wakacyjny planują remont swoich łazienek salony łazienek Elements, przygotowały wyjątkową ofertę. Do 30 września w promocyjnych, niższych cenach dostępne będą produkty firmy Sanplast z serii FREE LINE.

Na szczególna uwagę zasługują wyjątkowe rozwiązania zastosowane w kabinach prysznicowych – półokrągłych, kwadratowych i prostokątnych, drzwiach skrzydłowych, parawanach nawannowych i Walk- in. Kabiny wykonane są z bezpiecznego szkła hartowanego z modyfikacją powierzchni Glass protect. Ponadto zostały one wyposażone w subtelne, eleganckie aluminiowe profile i delikatne chromowane zawiasy, które nadają serii nowoczesny styl.

Seria FREE LINE charakteryzuje się wyjątkowymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi wpisanymi w nowoczesny design produktów i ciesząca się niesłabnącym zainteresowanie klientów w całej Europie. Obejmuje ona wiele kształtów i typów nie tylko kabin, ale także brodzików oraz wanien. Tak szeroka gama produktowa daje nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni łazienki o czym więcej przeczytacie Państwo na stronie http://blog.elements-show.pl/sanplast-free-line-lazienka-na-miare-twoich-potrzeb-2/.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym salonem.