Magazyn Top Trendy zima 2020/2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Elements - usługi

Genialnie proste z ekspertami ELEMENTS!

Inwestycja w wyposażenie domu lub mieszkania wymaga starannego zaplanowania i profesjonalnego montażu. ELEMENTS oferuje jedno i drugie. Wykwalifikowani doradcy chętnie wyjaśnią, jak poruszać się w gąszczu produktów, pomogą w ich wyborze i znalezieniu rozsądnych i innowacyjnych rozwiązań nie tylko do łazienki, ale również z zakresu ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji, uzdatniania wody i odnawialnych źródeł energii.
Ręka w rękę z architektem lub projektantem wnętrz pomogą zaplanować Ci przestrzeń łazienki tak, aby spełniała wszystkie Twoje oczekiwania. A wszystko to w przemiłej atmosferze, przy filiżance pysznej, aromatycznej kawy. Nie masz jeszcze firmy instalacyjnej? Nie ma problemu. Doradcy polecą sprawdzoną firmę, która pomoże w montażu.

 

 

Komfort na pierwszym miejscu

Komfort wyboru
Unikalna koncepcja ELEMENTS poprowadzi Cię intuicyjnie poprzez różne światy produktów, informując o ich cechach i zaletach, co ułatwi Ci podjęcie decyzji. Klimatyzacja, wentylacja, rekuperacja, pompy ciepła czy też wyposażenie łazienki - na wszystkie pytania nasz doświadczony personel zna odpowiedź. 
Preferujesz wybór samodzielny? Możesz prześledzić nasze ekspozycje, nie korzystając z pomocy doradcy. Umieszczone w poszczególnych boksach tematycznych produkty zostały oznaczone jednoznacznymi etykietami, które ułatwią Ci samodzielne zorientowanie się w ich zaletach.

Kompleksowa usługa

Pełne wsparcie od Elements
Zgodnie z naszą filozofią droga do nowej łazienki i nowoczesnego domu powinna być genialnie prosta. Podchodzimy do tego wyzwania kompleksowo – dokładamy wszelkich starań, aby czynnie uczestniczyć i wspierać Cię na każdym jej etapie: od powstawania pierwszych pomysłów i tworzenia projektu aż po jego realizację.

Jakość i trendy w designie

Najwyższa jakość w designie
W ELEMENTS oferujemy bardzo szeroki wachlarz produktów renomowanych marek: polskich, niemieckich, włoskich, hiszpańskich, szwajcarskich, austriackich a wśród nich ceramikabaterie, kabiny prysznicowe, wanny, produkty Wellnes&Spa, akcesoria, meble łazienkowe oraz płytki ceramiczne i gresy. Różnorodność w stylizacjach zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

 

 

Tylko u nas

Łazienka z Elements
VIGOUR, SanitaLine, Nikles, Duka oraz Treos to marki spełniające najwyższe wymagania, wyróżniające się funkcjonalnością i trwałością. Nie można ich kupić w sklepach internetowych, dostępne są tylko w ELEMENTS. Nowoczesna i elegancka linia tych produktów pozwala aranżować wyjątkowo piękne i funkcjonalnełazienki na długie lata.

Nowoczesny dom

Nowoczesny dom
Oprócz łazienek ELEMENTS to także innowacyjne rozwiązania z zakresu szeroko pojętej techniki domowej: ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, odnawialnych źródeł energii czy uzdatniania wody, a wszystko to w jednym miejscu, projektowane i wykonane przez profesjonalistów.

Partner ELEMENTS

fachowiec
Naszym celem jest zapewnienie Ci pełnego wsparcia. Polecimy Ci również fachowego instalatora elements, której będziesz mógł zaufać. Instalator wykona pracę szybko, cicho i czysto – tak, abyś nie musiał się niczym martwić. Możesz po prostu podziwiać efekt i cieszyć się nowoczesnym wnętrzem trafiającym idealnie w Twój gust.

 

 

 

Wymarzona łazienka z Elements

Wybierz się w podróż ku wymarzonej łazience

DAJ SOBIE TROCHĘ CZASU
Łazienka marzeń powinna pasować do Twojego stylu życia. Dlatego daj sobie wystarczająco dużo czasu, aby wspólnie z doradcą ją zaplanować. Zanurz się w fascynujący świat pomysłów i pozwól się zainspirować.

UZGODNIJ TERMIN
Uzgodnij wcześniej termin spotkania z naszym ekspertem, dzięki temu możemy Ci zagwarantować, że jego czas będzie zarezerwowany tylko dla Ciebie. Kolory, kształty i sprzęt w łazience powinny ze sobą harmonizować. Nasi doświadczeni doradcy pomogą nie tylko w doborze produktów, ale również zaproponują projekt i montaż. Jeśli masz już swojego wykonawcę to zabierz go koniecznie ze sobą. Wówczas za jednym zamachem ustalimy wszystkie szczegóły.

USTAL PRIORYTETY
Rzuć okiem na swoją aktualną łazienkę: zrób listę, co Ci odpowiada, a co przeszkadza, czego życzyłbyś sobie w swojej nowej oazie relaksu.

PEWNY PLAN BUDŻETOWY
Łazienka to zakup na minimum 15 lat i prawdziwa inwestycja. Jaki planujesz budżet? Doradzimy i zrealizujemy Twoje marzenie o łazience dostosowując je do możliwości finansowych.

RZUTY I WYMIARY POMIESZCZENIA
Na umówione spotkanie z doradcą prosimy Cię o zabranie rzutu i wymiarów łazienki, aby prawidłowo zaplanować i perfekcyjnie dobrać jej wyposażenie.

 

 

 

Planowanie i projektowanie

Planowanie z projektantem
Marzysz o funkcjonalnie rozplanowanym wnętrzu, w którym wszystkie elementy będą się perfekcyjnie uzupełniać? Zaufaj architektom i projektantom z którymi współpracujemy – ich wieloletnie doświadczenie pozwoli zaproponować Ci wiele ciekawych rozwiązań przestrzennych po przeanalizowaniu rzutu Twojej łazienki.

Wizualizacja

Projekt łazienki
Twoje wątpliwości z pewnością rozwieje wizualizacja. Przyglądając się jej, poczujesz się niemalże jak w prawdziwej łazience – będziesz mógł odkryć jej atmosferę i zdecydować, czy czujesz się w niej dobrze.

Wybór

Wybór produktów
Z gotowym projektem w ręce, możemy zająć się dobieraniem właściwych produktów z naszego bogatego asortymentu. Doradca ELEMENTS oprowadzi Cię po wystawie, która składa się z przemyślanie rozplanowanych boksów z gotowymi aranżacjami. Ich nietypowa forma pozwoli Ci na jeszcze bliższe poznanie naszych propozycji – możesz je dotknąć, poczuć ich klimat i wczuć się w atmosferę, która będzie Ci towarzyszyć, jeśli zaprosisz je do swojego domu.