Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Grohe SMARTCONTROL 360 DUO
SMARTCSN36DZT

System natryskowy SmartControl 360 Duo

Ten komfortowy w użyciu system natryskowy sprawi, że codzienny prysznic będzie szczególnie przyjemny. Wystarczy jedno naciśnięcie pokrętła, by znaleźć się pod strugą deszczu, w delikatnie rozpylanej mgiełce lub skierować na siebie strugę wody ze słuchawki prysznica. Chromowana deszczownica o szerokości 220 mm na poziomym ramieniu długim na 0,5 m pozwoli Ci poczuć relaksujący strumień kropli wody o wybranej przez siebie temperaturze. Kąpiel będzie nie tylko przyjemna, ale również oszczędna dzięki zastosowaniu unikalnej funkcji Grohe EcoJoy. Na wygodnej półce ustawisz wszystkie potrzebne Ci kosmetyki. Długi na 1750 mm wąż prysznica nie skręca się, ponieważ został wyposażony w system TwistFree. Ekskluzywny system natryskowy z termostatem SmartControl zapewnia ożywczą kąpiel pod prysznicem bez ryzyka oparzenia się metalicznymi elementami, za co odpowiedzialna jest funkcja CoolTouch.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
System natryskowy Loft Black
System natryskowy Loft Black
SYSTEMY NATRYSKOWE
Wiele kolorów Wiele kolorów
Zestaw natryskowy Acquaviva
Zestaw natryskowy Acquaviva
SYSTEMY NATRYSKOWE
Nobili

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.