Nikles CARBON

Zestaw natryskowy Stick CARBON z drążkiem 90 cm chrom/carbon

Jeszcze większy komfort w czasie kąpieli? To możliwe - wyposaż się tylko w prezentowany tutaj zestaw natryskowy z serii Nikles Carbon. Wybierając go, zyskujesz cały zestaw armatury gotowej do zamontowania w strefie prysznicowej - nie musisz więc szukać wszystkich elementów oddzielnie, przez co zaoszczędzisz na czasie. Drążek o wysokości 900 mm zapewni Ci optymalną wygodę podczas zażywania kąpieli - pozwoli Ci bowiem na zamontowanie natrysku na takiej wysokości, byś mógł swobodnie z niego korzystać bez schylania. Wygoda to jednak nie wszystko - zestaw Nikles Carbon to również niezrównana estetyka. Subtelny mariaż higienicznego chromu i głębokiej czerni na pierwszy rzut oka prezentuje się nieco chłodno. Wystarczy jednak połączyć go z detalami w tych samych barwach, by cała aranżacja zyskała elegancki wyraz.

Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.