Emco LOFT

Rezerwowy uchwyt papieru pionowy Loft czarny mat

Marzy Ci się piękna, harmonijna łazienka w minimalistycznym stylu? Kluczem do takiego wystroju jest porządek i ład - na nic zda się luksusowa, nowoczesna armatura, jeśli we wnętrzu panuje bałagan. Dlatego aranżując łazienkę nie zapomnij o akcesoriach, które pozwolą Ci lepiej zorganizować przestrzeń. W tym pomoże Ci na przykład specjalny wiszący uchwyt rezerwowy na papier. Umieszczony w pobliżu toalety, pozwoli domownikom i gościom wygodnie sięgnąć po kolejną rolkę, bez konieczności szukania zapasów w szafkach. Pionowy uchwyt z kolekcji Loft to nie tylko praktyczne akcesorium - dzięki nowoczesnemu wzornictwu, ma też walor dekoracyjny. Jego matowe wykończenie i kolor czarny doskonale wpisują się w obecne trendy w wyposażeniu łazienek. Aby zachować harmonię wystroju, sprawdź również inne dodatki marki Emco z tej serii.

Możesz być także zainteresowany:

Uchwyt na papier
Uchwyt papieru z pokrywką Starck T
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Duravit
Uchwyt papieru podwójny Starck T
Uchwyt papieru podwójny Starck T
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Duravit
Uchwyt papieru bez przykrywki Loft
Uchwyt papieru bez przykrywki Loft
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Emco

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.