KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Emco LOFT
EMLFUPRPCM

Rezerwowy uchwyt papieru pionowy Loft czarny mat

Marzy Ci się piękna, harmonijna łazienka w minimalistycznym stylu? Kluczem do takiego wystroju jest porządek i ład - na nic zda się luksusowa, nowoczesna armatura, jeśli we wnętrzu panuje bałagan. Dlatego aranżując łazienkę nie zapomnij o akcesoriach, które pozwolą Ci lepiej zorganizować przestrzeń. W tym pomoże Ci na przykład specjalny wiszący uchwyt rezerwowy na papier. Umieszczony w pobliżu toalety, pozwoli domownikom i gościom wygodnie sięgnąć po kolejną rolkę, bez konieczności szukania zapasów w szafkach. Pionowy uchwyt z kolekcji Loft to nie tylko praktyczne akcesorium - dzięki nowoczesnemu wzornictwu, ma też walor dekoracyjny. Jego matowe wykończenie i kolor czarny doskonale wpisują się w obecne trendy w wyposażeniu łazienek. Aby zachować harmonię wystroju, sprawdź również inne dodatki marki Emco z tej serii.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Uchwyt papieru bez przykrywki System 900
Uchwyt papieru bez przykrywki System 900
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Hewi
Moduł podtynkowy Asis
Moduł podtynkowy Asis
ZESTAWY SZCZOTKI WC
Emco
Uchwyt papieru z pokrywką Starck T
Uchwyt papieru z pokrywką Starck T
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Duravit

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.