VIGOUR WHITE

Uchwyt papieru bez przykrywki VIGOUR white

Urządzenie łazienki to zadanie wymagające starannego dobrania poszczególnych elementów ceramiki sanitarnej i dopasowania płytek ceramicznych. Równie ważną rolę odgrywają jednak także dodatki, które stanowią ostateczny szlif całego otoczenia. Kolekcja VIGOUR white pozwoli Ci na wykończenie przestrzeni w dobrym stylu, jednocześnie podnosząc funkcjonalność pomieszczenia. Uchwyt papieru VIGOUR white przeznaczony jest do mocowania na ścianie - możesz go umieścić więc w pobliżu toalety na dowolnej wysokości. Model o wymiarach 22,5 x 6,9 x 8,1 cm doskonale wpasuje się nawet w niewielkie przestrzenie. Delikatnie zaokrąglone, choć w dalszym ciągu mocno zarysowane krawędzie uchwytu nadają całości elegancki charakter, zaś chromowane wykończenie pozwala na proste stworzenie jednolitej kompozycji - uchwyt pięknie nawiązuje do armatury łazienkowej, a także do pomniejszych dodatków, jak wieszaki czy lampy.

Możesz być także zainteresowany:

Moduł podtynkowy Asis
Moduł podtynkowy Asis
ZESTAWY SZCZOTKI WC
Emco
Uchwyt papieru z pokrywką Starck T
Uchwyt papieru z pokrywką Starck T
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Duravit
Uchwyt papieru podwójny Starck T
Uchwyt papieru podwójny Starck T
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
Duravit

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.