Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

VIGOUR WHITE
WHITEDUPBP

Uchwyt papieru bez przykrywki VIGOUR white

Urządzenie łazienki to zadanie wymagające starannego dobrania poszczególnych elementów ceramiki sanitarnej i dopasowania płytek ceramicznych. Równie ważną rolę odgrywają jednak także dodatki, które stanowią ostateczny szlif całego otoczenia. Kolekcja VIGOUR white pozwoli Ci na wykończenie przestrzeni w dobrym stylu, jednocześnie podnosząc funkcjonalność pomieszczenia. Uchwyt papieru VIGOUR white przeznaczony jest do mocowania na ścianie - możesz go umieścić więc w pobliżu toalety na dowolnej wysokości. Model o wymiarach 22,5 x 6,9 x 8,1 cm doskonale wpasuje się nawet w niewielkie przestrzenie. Delikatnie zaokrąglone, choć w dalszym ciągu mocno zarysowane krawędzie uchwytu nadają całości elegancki charakter, zaś chromowane wykończenie pozwala na proste stworzenie jednolitej kompozycji - uchwyt pięknie nawiązuje do armatury łazienkowej, a także do pomniejszych dodatków, jak wieszaki czy lampy.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Rezerwowy uchwyt papieru VIGOUR derby style
Rezerwowy uchwyt papieru VIGOUR derby style
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
VIGOUR
Rezerwowy uchwyt papieru VIGOUR derby style
Rezerwowy uchwyt papieru VIGOUR derby style
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
VIGOUR
Uchwyt papieru z pokrywką VIGOUR derby style
Uchwyt papieru z pokrywką VIGOUR derby style
UCHWYTY NA PAPIER TOALETOWY
VIGOUR

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.