Roca DAMA-N

Zestaw łazienkowy Unik Dama-N antracyt

Nowoczesna forma i kolorystyka zestawu łazienkowego Unik sprawią, że będzie idealnym dodatkiem do starannie zaaranżowanej przestrzeni. Ciemna barwa antracyt pięknie współgra zarówno z szarościami i czernią często stosowaną na dodatkach, jak i z bielą typową dla ceramiki sanitarnej. Symetryczna forma szafki sprawdza się w geometrycznie urządzonych wnętrzach - podkreśla ich elegancję i precyzyjne wykończenie. Mebel o wymiarach 60 x 58 x 43 cm nadaje się do podwieszenia na ścianie, ale również można do niego dobrać pasujące nóżki - pozwoli Ci to na jeszcze łatwiejsze skomponowanie go z charakterem łazienki w Twoim domu. W 2 szufladach możesz poukładać najczęściej używane przy umywalce akcesoria i kosmetyki i zawsze mieć je w zasięgu - to również idealne miejsce na ręczniki do rąk. Łazienka w Twoim stylu - nowoczesna i funkcjonalna - tylko z zestawem łazienkowym Unik.
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.