Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Duravit HAPPY D.2 PLUS
HAPPYPUS60BO13

Umywalka stawiana na blat Happy D.2 Plus

Chcesz, by Twoja łazienka była tak wyjątkowa i nowoczesna, jak reszta mieszkania? W takim razie może Ci przypaść do gustu umywalka Happy D.2 Plus, wraz z którą stworzenie niebanalnej aranżacji otoczenia stanie się o wiele łatwiejsze. Model ten przeznaczony jest do stawiania na blacie - jest lepiej wyeksponowany, a jego walory estetyczne podkreślone. Umywalka w postaci perfekcyjnie prostokątnej misy i cienkich krawędziach oraz szlifowanej powierzchni ceramiki jest bardzo nowoczesna. Szerokość 60 cm i głębokość 40 cm czynią umywalkę bardzo wygodną w użytku, a rozmiar ten z powodzeniem zmieści się w dużych łazienkach i mniejszych toaletach dla gości. Minimalizm umywalki Happy D.2 Plus objawia się także w braki półki i otworu na baterię oraz przelewu. Produkt utrzymany jest w eleganckim białym kolorze, ale dostępny jest także w czarnym odcieniu, aby dopasowanie go do otoczenia nie sprawiło Ci trudności.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Umywalka nablatowa Inspira Soft 37 x 37 cm
Wiele kolorów Wiele kolorów
Umywalka nablatowa Inspira Soft 50 x 37 cm
Wiele kolorów Wiele kolorów
Umywalka blatowa Inspira Soft 55 x 37 cm

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.