Duravit HAPPY D.2 PLUS

Umywalka stawiana na blat Happy D.2 Plus

Chcesz, by Twoja łazienka była tak wyjątkowa i nowoczesna, jak reszta mieszkania? W takim razie może Ci przypaść do gustu umywalka Happy D.2 Plus, wraz z którą stworzenie niebanalnej aranżacji otoczenia stanie się o wiele łatwiejsze. Model ten przeznaczony jest do stawiania na blacie - jest lepiej wyeksponowany, a jego walory estetyczne podkreślone. Umywalka w postaci perfekcyjnie prostokątnej misy i cienkich krawędziach oraz szlifowanej powierzchni ceramiki jest bardzo nowoczesna. Szerokość 60 cm i głębokość 40 cm czynią umywalkę bardzo wygodną w użytku, a rozmiar ten z powodzeniem zmieści się w dużych łazienkach i mniejszych toaletach dla gości. Minimalizm umywalki Happy D.2 Plus objawia się także w braki półki i otworu na baterię oraz przelewu. Produkt utrzymany jest w eleganckim białym kolorze, ale dostępny jest także w czarnym odcieniu, aby dopasowanie go do otoczenia nie sprawiło Ci trudności.
Wiele kolorów Wiele kolorów

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Umywalka stawiana na blat Ipalyss 55x38 cm
Umywalka stawiana na blat Ipalyss 55x38 cm
UMYWALKI NABLATOWE
Ideal Standard
Wiele kolorów Wiele kolorów
Umywalka stawiana na blat Ipalyss 55x38 cm
Umywalka stawiana na blat Ipalyss 55x38 cm
UMYWALKI NABLATOWE
Ideal Standard

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.