Duravit VIU

Umywalka stawiana na blat prostokątna Viu 60x43 cm

Chcesz nadać swojej łazience prawdziwie nowoczesny charakter? W takim razie potrzebujesz niebanalnej ceramiki sanitarnej, jak umywalka Viu. Przeznaczona jest do stawiania na blacie, dlatego znaczenie ma zarówno wygląd jej misy, jak i ścianek zewnętrznych. Prostokątny kształt i bardzo delikatnie poprowadzone linie tego elementu w połączenie z higienicznie czystą bielą i połyskiem sprawiają, że prezentuje się ona niezwykle, subtelnie i minimalistycznie. Podkreśla to również fakt, że umywalka Viu nie ma półki na baterię ani przelewu, a jej powierzchnia jest szlifowana. Wymiary produktu pozwolą na wykorzystanie go w pomieszczeniu o dowolnej wielkości - jej szerokość to 60 cm, a głębokość 43 cm. Jeśli zależy Ci na spójnym wystroju całej łazienki, zobacz również inne produktu z kolekcji Viu - znajdziesz tu m.in. bidety i miski WC.

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Umywalka stawiana na blat Ipalyss 55x38 cm
Umywalka stawiana na blat Ipalyss 55x38 cm
UMYWALKI NABLATOWE
Ideal Standard
Wiele kolorów Wiele kolorów
Umywalka stawiana na blat Ipalyss 55x38 cm
Umywalka stawiana na blat Ipalyss 55x38 cm
UMYWALKI NABLATOWE
Ideal Standard
Wiele kolorów Wiele kolorów
Umywalka stawiana na blat Happy D.2 Plus
Umywalka stawiana na blat Happy D.2 Plus
UMYWALKI NABLATOWE
Duravit

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.