Sanplast FREE LINE

Wanna owalna Owal Free Line

Wanna owalna Free Line charakteryzuje się regularnym kształtem owalnym wpisanym w prostokąt o bokach 180 x 80 cm. Jej zalety docenią wszyscy mieszkańcy domu - i ci, którzy doceniają kąpiel w komfortowych warunkach, i ci, którzy zwracają uwagę na względy estetyczne. Wanna Free Line jest elementem wyposażenia pomieszczenia kąpielowego o pięknej formie i stabilnej konstrukcji opartej na dołączonym do kompletu stelażu. Wykonana została z białego akrylu i prezentuje się okazale na tle łazienki zaaranżowanej w wysmakowany i przemyślany sposób. Jej głębokość - 45 cm - umożliwia kąpiel w pełni relaksującą i dającą uczucie odprężenia po pracowitym dniu. Jeśli na obrzeżach wanny pośród kosmetyków umieścisz aromatyczne i dekoracyjne dodatki, zwykła kąpiel zmieni się w sesję w domowym spa, która podziała na wszystkie Twoje zmysły.
Dodaj do schowka

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.