Magazyn Top Trendy zima 2020/2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Gres Podres

Marzy Ci się strefa prysznicowa wyłożona drewnem na ścianach i posadzce? A może chcesz, by ciepłe, naturalne drewno zdobiło Twój taras? Nie musisz sięgać po drogie i wymagające pieczołowitej pielęgnacji drewno egzotyczne - wystarczy, że zamiast tego zastosujesz drewnopodobne okładziny ceramiczne. W tym celu wykorzystaj gres z kolekcji Podres - znajdziesz tu podłużne płytki o wymiarach 20 x 120 cm, które wprost perfekcyjnie imitują rzeczywisty wygląd desek. Dostępne są modele w trzech wariantach kolorystycznych - odcień Honey jest jasny i łagodny, Beige jest kilka tonacji ciemniejszy, a Black to płytka o odważnym, dość ciemnym kolorze. W związku z tym zyskujesz możliwość kreowania rozmaitych wystrojów, choć zawsze są one nowoczesne, przytulne i naturalne zarazem. Warto wiedzieć, że ceramika z tej kolekcji jest mrozoodporna i nadaje się do użytku na zewnątrz budynków.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Caesar Life
Gres Life
DREWNO
Caesar
Gres Rei
Gres Rei
DREWNO
Lis ceramika
Gres Dasco
Gres Dasco
DREWNO
Lis ceramika

Poznaj inne style:

Gres Amalfi
Gres Amalfi
BETON
Lis ceramika
Gres Lecco
Gres Lecco
BETON
Lis ceramika
Gres Motion
Gres Motion
KAMIEŃ
Lis ceramika

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.