Wpisz szukane słowo

Salony:

Salony

ELEMENTS Łódź

Papiernicza 5
92-312 Łódź
tel. +48 42 677 49 32
lodz@elements-show.pl

Kontakt

Salony

ELEMENTS Szczecin

Warzymice 200
72-005 Przecław
tel. +48 91 425 02 36
szczecin@elements-show.pl

Kontakt

Salony

ELEMENTS Rzeszów

Stanisława Trembeckiego 5B
35-234 Rzeszów
tel. +48 17 872 37 63
rzeszow@elements-show.pl

Kontakt
ELEMENTS Białystok

Depowa 11
15-381 Białystok
tel. +48 85 740 25 41
bialystok@elements-show.pl

Kontakt
ELEMENTS Bydgoszcz

Hermana Frankego 1
85-862 Bydgoszcz
tel. +48 52 326 96 26
bydgoszcz@elements-show.pl

Kontakt
ELEMENTS Janki

Sokołowska 15
05-090 Raszyn
tel. +48 22 735 83 50
janki@elements-show.pl

Kontakt
ELEMENTS Katowice

Kępowa 45B
40-583 Katowice
tel. +48 32 607 11 35
katowice@elements-show.pl

Kontakt
ELEMENTS Gdańsk

Przywidzka 4
80-174 Gdańsk
tel. +48 58 668 71 19
gdansk@elements-show.pl

Kontakt
ELEMENTS Jelenia Góra

ul.Grunwaldzka 53
58-506 Jelenia Góra
tel. +48 75 752 85 04 / 07
jeleniagora@elements-show.pl

Kontakt
ELEMENTS Kielce

Krakowska 287A
25-801 Kielce
tel. +48 41 347 84 58
kielce@elements-show.pl

Kontakt
ELEMENTS Koszalin - Franciszkańska

Franciszkańska 22
75-256 Koszalin
tel. +48 94 311 59 64
koszalin@elements-show.pl

Kontakt
ELEMENTS Olsztyn

Sprzętowa 3
10-467 Olsztyn
tel. +48 89 537 53 54
olsztyn@elements-show.pl

Kontakt
ELEMENTS Przyszowice k/Gliwic

Graniczna 82
44-178 Przyszowice k/Gliwic
tel. +48 32 731 41 45 / 46
przyszowice@elements-show.pl

Kontakt
ELEMENTS Warszawa

Cieślewskich 44
03-017 Warszawa
tel. +48 22 510 78 21
warszawa@elements-show.pl

Kontakt
ELEMENTS Bielsko Biała

Piekarska 20
43-300 Bielsko Biała
tel. +48 51 022 18 56
bielskobiala@elements-show.pl

Kontakt

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
  1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
  2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
    Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
    telefon +48 61 849 8306,
    e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
  3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
  4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
  5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
  6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.