Afirmacja uniwersalnej naturalności

Co sprawia, że rozwiązanie aranżacyjne jest uniwersalne i emanuje naturalną elegancja ? Przede wszystkim światło, kolor, prostota i świeżość. Tak wykreowane wnętrze bezpośrednio wpływa na nasze samopoczucie, daje spokój, wytchnienie i również bardzo często siłę. Potrzebujemy odpoczynku od bodźców, które nam towarzyszą w ciągu dnia. Przestrzeń, która sprzyja wyciszeniu, koi zmysły wpisuje się w definicję “uniwersalnej”, to znaczy takiej, w której każdy czuje się dobrze. Prawdopodobnie w tym tkwi sekret popularności skandynawskiego designu - po prostu odpowiednio i subtelnie nastraja! Stąd pomysł na naszą kolekcję mebli łazienkowych SKAGEN, inspirowaną skandynawskim wzornictwem. Chcieliśmy stworzyć taką kolekcję, której sensualność wpłynie na nasze zmysły, zachowując jednocześnie naturalność i szczerość rozwiązań.

meble skagen

Hołd prostocie

Kolekcja SKAGEN jest jednocześnie elegancka i minimalistyczna. Udało się to osiągnąć dzięki geometrii brył, która zachwyca swoją prostotą i układem - od małych do dużych a jednocześnie bardzo pojemnych. Linia ram na frontach płynnie przepływa w miękki detal. To rozwiązanie zachwyca i intryguje, ale jednocześnie niesie spokój i harmonię. Uczucie komfortu towarzyszy praktycznie na każdym etapie obcowania z całą kolekcją. Jej siła tkwi w prostocie, autentyzmie rozwiązań wzorniczych - tak pożądanym w dzisiejszym świecie. Podkreśla ją minimalistyczna kolorystyka białego lub piaskowego matu. Mniej znaczy więcej w tym przypadku. Stonowane kolory nadają wnętrzu ładu i harmonii tworząc pomieszczenie sprzyjające człowiekowi - szczere, autentyczne i ciepłe.

Sekret tkwi w uchwycie

SKAGEN oprócz charakterystycznej linii, wyróżnia wyjątkowa forma uchwytu poszczególnych modeli mebli. Warto zwrócić uwagę na rozwiązania zastosowane na frontach - linia ram przepływa w miękki detal tworząc uchwyt. To detal, który robi ogromna różnicę. Dyskretna, stonowana łagodna krzywizna frontu tworzy wyjątkową formę uchwytu.

meble skagen

Kolekcja dla konesera autentyczności

Kolekcja mebli łazienkowych SKAGEN jest propozycją dla osób, które w swoich wnętrzach szukają wytchnienia, którym zależy na prostej i ujmującej formie. Warto podkreślić autentyczność i uczciwość tego designu, idealnie wkomponowanego w naturalne materiały. Wnętrze jest surowe, ale jednocześnie ciepłe, sprzyjające odpoczynkowi i regeneracji. Odpoczywają wszystkie zmysły. Nie to tylko poprzez wrażenie wizualne ale również sensoryczne. Przyjemny, gładki lakier ma meblach jest miły w dotyku.

Różnorodność konfiguracji

Jak we wszystkich kolekcjach z serii UNI kolekcję SKAGEN można łączyć z szeroką gamą umywalek meblowych, nablatowych oraz dedykowanych blatów i akcesoriów, co gwarantuje bardzo dużą swobodę aranżacji przestrzeni łazienkowej.