Najnowsze trendy także w łazience bez barier.

Praktycznie każdy z nas chce się swobodnie i bez ograniczeń czuć we własnym mieszkaniu. Dotyczy to także łazienki, dlatego planując ją warto zastanowić się nad stworzeniem przestrzeni bez barier. Proponowane obecnie rozwiązania wielu producentów pozwalają zaaranżować łazienkę bez barier w taki sposób, aby nie straciła ona nic ze swoich walorów designerskich. Rozwijają oni swoje serie w celu zwiększenia ich funkcjonalności, poczucia bezpieczeństwa wszystkich użytkowników oraz wspomagając ich samodzielność. Równocześnie kładą oni ogromny nacisk na stylistykę swoich produktów. Doskonałym przykładem kolekcji stworzonej specjalnie dla łazienki bez barier jest seria produktów System 900 od Hewi. 

 

aranżacja łazienki bez barier

 

Wśród wyróżniających się producentów na szczególna uwagę zasługuje firma HEWI ze swoimi pięknymi i wyjątkowo funkcjonalnymi produktami z linii System 900. Ich nowa matowa edycja jest modnym i cenionym ostatnio rozwiązaniem. Dzięki swojej wyjątkowej powierzchni zapewnia całkowicie nowy efekt. Marka oferuje szeroką gamę matowych produktów: od klamek drzwiowych i akcesoriów sanitarnych po produkty dedykowane osobom starszym oraz z niepełnosprawnościami, umożliwiając spójne wyposażenie, precyzyjnie dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników.

 

łazienka bez barier

 

Różnorodność zaproponowanych wariantów umożliwia wybór oczekiwanego przez nas rozwiązania. Co niezwykle ważne, akcesoria te dostępne są w wersjach instalowanych na stałe, zawieszane lub jako rozwiązania mobilne z możliwością zdejmowania ze ściany.

Produkty HEWI  System 900 przekonują przemyślaną i łatwą techniką montażu, tak jak w przypadku poręczy Systemu 900, która pozwala między innymi na regulację kąta w narożniku pomieszczenia.

Bezpieczeństwo podczas prysznica dla dzieci i osób starszych, zagwarantuje nam składana i neutralnie zaprojektowana ławeczka prysznicowa z antypoślizgową powierzchnią.

Polecane produkty