Wyposażając łazienkę, skupiasz się głównie na białym montażu, armaturze i kolorach płytek? Pamiętaj, żeby do starannie zaprojektowanej aranżacji dobrać także grzejnik, który będzie odpowiednio uzupełniał wystrój przestrzeni. Dzięki kolekcji TERMA znajdziesz model, który dopasujesz nawet do najnowocześniejszych i najoryginalniejszych stylizacji.

Grzejniki TERMA – idealne do łazienek i nie tylko


Z jednej strony minimalizm, z drugiej – oryginalne wzornictwo. Grzejniki marki TERMA mogą się poszczycić prawdziwie nowoczesną formą, dzięki której stają się najlepszym wyborem do wnętrz aranżowanych w zgodzie z panującymi trendami. Większość modeli to grzejniki pionowe o konstrukcji drabinkowej, typowe dla wnętrz łazienkowych, ale dostępne są również kaloryfery do montażu poziomego, które pięknie uzupełniają nie tylko łazienki, ale i pozostałe pomieszczenia domowe.

czerwony grzejnik łazienkowy


Nic nie stoi na przeszkodzie, by wszystkie dostępne grzejniki TERMA stosować dowolnie – ich dekoracyjna forma sprawia, że wkomponowanie ich w pokoje sypialniane czy nawet salony nie stanowi większego wyzwania. Z kolei decydując się na kaloryfer TERMA do łazienki, warto skorzystać z dodatkowych możliwości:
    • Powłoka antybakteryjna – dzięki zawartości jonów srebra, wykończone w ten sposób grzejniki TERMA świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach narażonych na okresową wilgoć. Dzięki nim skutecznie niszczone są bakterie, a rozwój grzybów i pleśni zahamowany, co sprzyja stworzeniu zdrowego i przyjaznego środowiska sanitarnego.
    • Powłoka epoksydowa – takie wykończenie z kolei sprawia, że grzejniki TERMA są w wyższym stopniu odporne na korozję. Nie zaszkodzi im zatem umiejscowienie w pobliżu wanny, kabiny prysznicowej czy umywalki.


Modele, rozmiary i kolory – nieograniczone możliwości aranżacyjne


Rosnąca popularność grzejników TERMA to w dużej mierze zasługa zróżnicowana oferta dostępnych modeli. Różnią się kształtem, wzornictwem i stylistyką, a co więcej, każdy z nich można kupić w wielu kolorach do wyboru! Czerwony lub niebieski kaloryfer? Teraz to nie problem! Grzejnik do malutkiej toalety lub obszernego salonu kąpielowego? Z łatwością dobierzesz też produkt w takim rozmiarze, jaki jest Ci potrzebny.

klasyczna łazienka z nowoczesnym grzejnikiem


Przyjrzyjmy się zatem także kilku standardowym modelom dostępnym w naszej ofercie:
    • Collar – grzejnik pasujący do nowoczesnych i klasycznych wnętrz. Wąskie rurki ułożone są w kształt połączonych ze sobą elips, co dodaje całej konstrukcji lekkości;
    • Flato – ten model występuje w kilku wersjach – dwóch pionowych i dwóch poziomych. Dzięki temu dopasowanie go do wybranej przestrzeni to czysta formalność;
    • View – ten grzejnik przyciąga wzrok! Skośne szczeble tworzą wewnątrz grzejnika ciekawy wzorek, który podkreśla nowoczesny charakter ogrzewania;
    • Vippo – najbardziej ze wszystkich przypominający klasyczne grzejniki łazienkowe. Jednak wyróżniający się zdecydowanymi, wyrazistymi liniami oraz możliwością dobrania do niego jednego z trzech dostępnych wieszaków – Fork T, Fork R i Fork Q. To właśnie dzięki nim suszenie ręczników będzie łatwiejsze i wygodniejsze.
    • Vox – ten model możesz wybrać w wersji z pionowymi bądź poziomymi szczeblami, by uzupełnić przestrzeń w najlepszy możliwy sposób.

 

żółty grzejnik do sypialni

 

Grzejniki TERMA w salonach Elements – dopasuj je do potrzeb!


Chcesz, by grzejniki w Twoim mieszkaniu były dobrane idealnie do każdego pomieszczenia? Teraz możesz posłużyć się wizualizacjami, dzięki którym przekonasz się, czy wybrane przez Ciebie połączenie (model + kolor) spełnia Twoje oczekiwania. W salonach Elements możesz skorzystać z ekspozytora multimedialnego, na którym zobaczysz każdy z grzejników TERMA. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię model, a od razu wyświetli Ci się paleta kolorów, w jakich możesz go kupić. Kolejno kolor nanoszony jest na wizualizację grzejnika, a Ty możesz obejrzeć go z każdej strony. Obracaj go, zmieniaj barwy i przyjrzyj się wszystkim modelom, by zyskać pewność, który z kaloryferów TERMA najlepiej zaprezentuje się w Twoich wnętrzach.

Polecane produkty