W XXI wieku nie ma już miejsca na nudne, sztampowe łazienki. Doskonale wiedzą o tym producenci armatury, dlatego coraz częściej obok standardowych produktów oferują baterie o wyjątkowym wykończeniu w kolorze. Idealnym przykładem są baterie BOZZ marki KLUDI, które mają czarną barwę i matową powierzchnię.


Zapomnij o srebrnym połysku – postaw na kolor


Jeszcze kilkanaście lat temu trudno byłoby sobie wyobrazić mieniące się kolorami baterie łazienkowe. Armatura w tradycyjnym wydaniu zawsze wygląda podobnie – ma srebrną barwę chromu oraz wykończona jest na wysoki połysk. Z biegiem lat zaczęto jednak eksperymentować z designem baterii – coraz częściej pojawiały się modele o matowej powierzchni i często wyróżniające się barwą. Konkurencją dla klasycznej armatury zaczęły być nowe kolory – choć nadal metaliczne, to złote, różowawe, miedziane, a nawet szare baterie trafiały do coraz szerszego grona odbiorców.

 

Kludi BOZZ

 

Nic więc dziwnego, że przyszła i pora na baterie łazienkowe w czarnym kolorze. Głęboka, ponadczasowa barwa okazała się mieć całkiem sporo zastosowań w aranżacjach łazienkowych. Jak wykorzystać taką armaturę?


Czarna armatura łazienkowa – w jakich stylizacjach się sprawdzi?


Czarne dodatki łazienkowe kojarzą się z nowoczesnością – i nic w tym dziwnego. Ten odważny kolor przez lata był pomijany lub stosowany jedynie w formie delikatnych akcentów w aranżacjach sanitarnych. Teraz jednak wszystko się zmienia – gdzie najlepiej zaprezentują się baterie w czarnym kolorze?
    • Elegancja black & white – łazienka urządzona w stylu glamour nie zawsze musi się opierać na połyskującym złocie i bogato zdobionych dodatkach. Często jej bazą stanowią dwa przeciwstawne kolor – czerń i biel. To właśnie w takiej aranżacji idealnie sprawdzi się kolekcja baterii KLUDI BOZZ. Jak wykorzystać siłę kolorów? Na dużych płaszczyznach zastosuj biel i inne jasne, łagodne kolory, a czernią operuj na zasadzie dodatków. Oprócz armatury czarne mogą być np. umywalki, profile kabin prysznicowych oraz akcesoria łazienkowe.

 

Kludi BOZZ

 

    • Industrialna przestrzeń ze smakiem – czarny kolor świetnie spisuje się w surowych stylizacjach przestrzeni. Loftowy klimat, w którym królują beton, metal i cała gama szarości, sporo zyska, jeśli uzupełni go minimalistyczna armatura wykończona w czarnym macie.
    • Mocny kontrast do tradycyjnych wnętrz – czarna armatura pasuje nie tylko do nowoczesnych stylizacji. W tradycyjnych wnętrzach pełnych beżów i wymyślnych form może stać się ciekawym równoważnikiem, który zahamuje często monotonną lub męczącą nadmiernymi ozdobnikami aranżację.
    • Czerń w naturalnej aranżacji – prawdziwym hitem ostatnich lat jest zestawianie czarnych dodatków z drewnianymi powierzchniami. W ten prosty sposób można zyskać wystrój, który jest naturalny, nowoczesny i bardzo skromny zarazem. Przebywanie w takiej przestrzeni łączy się z wrażeniem przytulności i chęcią do relaksu.


Poznaj kolekcję czarnych baterii KLUDI BOZZ


Wszystkie wyżej wymienione stylizacje możesz osiągnąć z bateriami łazienkowymi KLUDI BOZZ, które dostępne są w czarnej kolorystyce. Ponadto wyróżnia je forma oparta na kształtach walca oraz zupełny minimalizm – każdy z elementów armatury jest tak prosty, jak tylko było to możliwe.

 

Kludi BOZZ

 

Jakie baterie dostępne są w kolekcji KLUDI BOZZ?
    • Baterie umywalkowe – dostępne w wielu wersjach do wyboru. Stojące dostępne aż w pięciu różnych wariantach oraz dwie baterie ścienne – montowane pod tynkiem z wylewkami o różnej długości.
    • Bateria bidetowa – jeden model wzorowany w całości na bateriach stojących z tej samej kolekcji, jednak wyposażony w ruchome zakończenie wylewki dla większego komfortu użytkowania.
    • Baterie wannowe – tutaj do wyboru masz standardowy model ścienny z miejscem na podłączenie węża oraz przełącznikiem prysznic/wanna lub zestaw elementów podtynkowych, które dodatkowo podkreślają minimalistyczny design KLUDI BOZZ.
    • Baterie natryskowe – podobnie jak w przypadku armatury wannowej, możesz dowolnie wybierać pomiędzy armaturą na- i podtynkową.
Z bateriami KLUDI BOZZ możesz więc w pełni funkcjonalnie wyposażyć swoją łazienkę i cieszyć się doskonałymi właściwościami użytkowymi każdej ze stref pielęgnacyjno-higienicznych.