Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach i z pewnością jest w tym wiele prawdy. Nie bez powodu producenci akcesoriów łazienkowych wciąż proponują nowe projekty produktów, które zachwycają. Czy nowa mydelniczka, półka pod prysznic lub kubek na szczotki mogą zmienić wnętrze?

W aranżacji wnętrz ważne są:

  • Kolorystyka
  • Wyposażenie
  • Dodatki

Te trzy elementy składają się na spójną i udaną koncepcję dla dowolnego pomieszczenia. Nic zatem dziwnego, że brak dodatków lub niedopasowanie stylistyczne może spowodować, że finalnie aranżacja będzie uznana za udaną lub zupełnie niedopasowaną do tego, co uwzględniono w projekcie.

akcesoria carbon

Dodatki – najlepszy sposób na uporządkowanie przestrzeni

Czy wchodząc do łazienki, masz wrażenie, że panuje w niej chaos? To najczęstszy problem w domach osób, u których organizacja i prawidłowe przechowywanie to pojęcia zupełnie nieznane.

Aby we wnętrzu zapanował porządek i odpowiednio spójna koncepcja, konieczne jest wyposażenie łazienki w drobiazgi, w których będzie można przechowywać przedmioty. Nie powinno tu zabraknąć koszyków, organizerów, ale również wieszaków, czy półek. Im mniej produktów w zasięgu ręki, tym większe poczucie harmonii.

Uwaga!
Jesteś zwolennikiem posiadania sporej liczby produktów kosmetycznych oraz środków do kąpieli? Wybierz do swojej łazienki meble z zamykanym frontem. W ten sposób będziesz przechowywał drobiazgi w miejscu niewidocznym.

 

Dodatki, jak dobierać, by pasowały do wnętrza

Potrzebujesz akcesoriów do urządzanego wnętrza? Poczekaj z zakupami do momentu, aż będziesz wiedział, czego oczekujesz od swojego kompletu wyposażenia łazienkowego. Najważniejsze to dobrać produkty, które będą do siebie pasowały stylistycznie. Jednorazowy zakup wszystkich produktów umożliwi także skorzystanie z rabatów producenckich. Zestawy kosztują zwykle mniej niż pojedyncze modele akcesoriów. A ile zapłacimy za akcesoria łazienkowe?

akcesoria vigour

Ceny wahają się od kilkudziesięciu złotych do kilkuset. Wpływ na wysokość ceny na materiał wykonania – w który z pewnością warto zainwestować. Pamiętajmy, że z akcesoriów będziemy korzystać tak samo często, jak z pozostałego wyposażenia łazienkowego. U nas znajdziesz akcesoria, które wkomponują się w różnorodną stylistykę wnętrz.

Bez jakich dodatków łazienka nie będzie funkcjonalna

Jeśli chcesz, aby z Twojej łazienki korzystało się wygodnie zadbaj by była wyposażona w drobne detale ułatwiające codzienną higienę. Pod prysznicem przyda się półka na kosmetyki, do strefy umywalki dobierz mydelniczkę, dozownik na mydło w płynie i kubki na szczotki do mycia zębów. Do wysuwanej szuflady dopasuj organizer, a na wannie zamocuj półkę.

mydelnica vigour

To ważne, by wszystkie produkty kosmetyczne znalazły w łazience swoje miejsce. Zastanawiasz się, jakie akcesoria wybrać do łazienki? Swoją koncepcję poprzedź analizą: na co dzień wykonuję określone czynności, potrzebuję zatem następujących produktów…Spisz listę zakupów i udaj się do jednego z naszych stacjonarnych salonów. Gwarantujemy, że wówczas o niczym nie zapomnisz.

zestaw lazienkowy

Polecane produkty