Odpowiednio dobrana toaleta powinna spełniać wszystkie wymagania jakościowe oraz estetyczne wyposażenia łazienkowego. Jeśli przy okazji może także sprostać wymaganiom użytkowników pod względem bezpieczeństwa, ale również i higieny to staje się elementem wyposażenia łazienki, który trudno zastąpić innym. Deski sedesowe SensoWash® to nowe spojrzenie na funkcjonalność miski WC. Zobacz czym się wyróżniają.

 

Deska z funkcją mycia – co to właściwie oznacza?

Wraz ze wzrastającymi potrzebami użytkowników, rozbudowywane są również funkcje wyposażenia łazienki. Nie bez powodu zatem, nowoczesne deski myjące posiadają dodatkowe udogodnienia, jak chociażby mycie. Deski od Duravit SensoWash® są wyjątkowe nie tylko przez dodatkową opcję mycia, ale wyróżnia je niezwykle dopracowane wzornictwo oraz piękne wykończenie.

Głównym założeniem podczas tworzenia produktu było połączenie funkcji dwóch różnorodnych urządzeń: z jednej strony miski toaletowej, z drugiej bidetu. W ten sposób oszczędzamy miejsce w małej łazience, w której standardowo trzeba by było postawić dwa osobne produkty. Jedno urządzenie, ale z rozbudowaną funkcjonalnością to także mniejszy kosz instalacji i zakupu.

Sensowash

Czy Duravit SensoWash® jest skomplikowany w obsłudze?

Duravit SensoWash jest wyjątkowo prosty w obsłudze. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota, z czytelnym oznaczeniem wszystkich przycisków. Natomiast delikatne podnoszenie deski oraz jej opuszczanie zapewnia mechanizm wolnego opadania.

Deska jest podgrzewana, a temperaturę można ustawić indywidualnie. Czujnik kontroluje temperaturę deski i zapobiega jej nadmiernemu ogrzaniu.

SensoWash_Duravit

Dlaczego warto wybrać deskę SensoWash®?

Aż trudno uwierzyć, że jedna deska może posiadać aż trzy praktyczne funkcje. Pierwszą z nich jest tu mycie tylne, które daje użytkownikom zupełnie nowe spojrzenie na aspekt higieny.

Nie martw się, że temperatura wody będzie zbyt wysoka. Produkt wyposażono bowiem w możliwość ustawienia optymalnej temperatury wody. Możesz także sterować intensywnością strumienia oraz położenia dyszy. W ten sposób szybko ustawisz te parametry zgodnie ze swoimi indywidualnymi preferencjami.

Sterowanie_SensoWash_Duravit

\Mało tego, jeśli zapiszesz swoje ustawienia w pamięci urządzenia, to za każdym razem otrzymasz taki sam komfort korzystania z deski.

SensoWash_Duravit_

Czy mycie za pomocą deski jest wygodne? O poczucie komfortu zadbano tu w następujący sposób. Dyszą myjącą można manewrować w przód oraz w tył. Funkcja ta pozwala także wykonać wygodny masaż strumieniem wody.

Nie tylko korzystanie z deski myjącej Duravit jest wygodne. Tak samo praktyczne jest również utrzymywanie jej w czystości. Materiał wykonania deski jest wytrzymały, ma gładką fakturę i jest odporny na zarysowania. Deskę zdejmiesz jednym ruchem i wyczyścisz w ten sposób szybciej z zabrudzeń.

SensoWash_montaz

Co ważne, dysza urządzenia czyści się automatycznie po każdym użyciu. Będziesz zadowolony z tej higienicznej czystości.

Polecane produkty