Projekt EOOS stworzony specjalnie na potrzeby marki Duravit to Shower and Bath – innowacyjne połączenie, które podniesie funkcjonalność każdej łazienki. Fuzja prysznica typu Walk-In z wanną odmieni codzienny komfort podczas kąpieli spełni oczekiwania wszystkich domowników. Czego należy spodziewać się po tak nowatorskim zestawie?

 

Shower and Bath – wyjście naprzeciw potrzebom użytkowników

Nowoczesna łazienka powinna zadowalać maksymalnym komfortem oferowanym wszystkim użytkownikom. Często wygoda korzystania ze strefy kąpielowej jest ograniczona wielkością samego pomieszczenia – w małych łazienkach ciężko stworzyć przestrzeń, która odpowiadałaby zarówno zwolennikom szybkiego prysznica, jak i miłośnikom długich i relaksujących kąpieli w pięknie zaaranżowanym salonie kąpielowym.

Duravit stawił jednak czoło temu wyzwaniu, prezentując projekt Shower and Bath. To wygodna, przestronna wanna, która w jednej chwili może się przeobrazić w kabinę prysznicową.

 

Duravit Shower and Bath

 

Drzwi do strefy relaksu

Choć obecność wanien z parawanami w łazienkach jest już dobrze znana, Duravit idzie o krok dalej, jeszcze bardziej usprawniając działanie podobnego rozwiązania. Wprowadzenie funkcjonalnych drzwiczek w obudowę wanny umożliwia wygodne wchodzenie do strefy kąpielowej i bezpieczniejsze wychodzenie, co docenią wszyscy członkowie rodziny, również dzieci i seniorzy. Teraz do pokonania jest jedynie niewielki próg i nie ma potrzeby wspinania się do wanny.

Drzwiczki wykonane ze szkła zostały odpowiednio uszczelnione, by po ich zamknięciu móc w bezpieczny sposób napełnić wannę wodą po brzegi. Dodatkowej ochronie służy także umieszczona w nich blokada uniemożliwiająca przypadkowe otworzenie drzwi w czasie kąpieli.

 

Prysznic za parawanem

Tafla szkła umieszczona przy ścianie, na której znajduje się panel prysznicowy to perfekcyjna ochrona dla posadzki w łazience. Maksymalna szczelność i spora powierzchnia parawanu z serii Shower and Bath to ulepszona wersja zasłonek prysznicowych i świetna alternatywa dla tych, którzy poza funkcjonalnością przestrzeni zwracają również uwagę na jej spójną aranżację.

Także w czasie kąpieli w wannie można docenić zastosowanie parawanu. Dziecięce igraszki i zabawy w wodzie nie będą już więcej powodem dodatkowego sprzątania łazienki i zbierania rozlanej dookoła wody.

 

Zmień siedzisko w półkę

Kolejnym udogodnieniem projektu Shower and Bath jest obecność siedziska, które może pełnić również inne funkcje. Przede wszystkim jednak wodoodporny element ułatwia wykonywanie czynności pielęgnacyjnych, na przykład depilację czy peeling ciała. Po raz kolejny cały zestaw odpowiada na potrzeby osób starszych, dla których pozycja siedząca jest często najwygodniejszą w czasie kąpieli.

Podczas zaplanowanej sesji SPA w łazience można przeobrazić siedzisko w oparcie pod plecy dla jeszcze większego komfortu lub wykorzystać je jako półkę. Wyobraź sobie wannę wypełnioną gorącą wodą i ulubionymi kosmetykami z miejscem przygotowanym do wygodnego odłożenia książki i ulubionego napoju. Odprężenie, na które zasługujesz jest w Twoim zasięgu.

 

Duravit Shower and Bath


Design godzien nowoczesnych wnętrz

Shower&Bath to propozycja niosąca za sobą wiele udogodnień do codziennego życia, ale również zestaw pięknie komponujący się z nowoczesnymi aranżacjami przestrzeni. Precyzyjne, wyraźnie zarysowane linie wanny połączone z minimalistyczną, acz charakterystyczną klasyce bielą to projekt trafiający w samo sedno obecnie panujących trendów.

Szklane drzwiczki i parawan dopełniają design oparty na skromnych i geometrycznych wzorcach Shower and Bath, a możliwość dobrania parawanu w wersji lustrzanej pozwala optycznie powiększyć pomieszczenie i dodać mu klasy. Maksimum komfortu i łazienka wykończona z najwyższą starannością – osiągniesz to z marką Duravit.

 

Duravit Shower and Bath

 

Polecane produkty