Aranżowanie łazienki wymaga starannego doboru poszczególnych elementów wyposażenia – ich stylistyka i kolorystyka staną się późniejszym wyznacznikiem wystroju otoczenia. Meble Look marki Elita to zestaw wyjątkowy, dzięki któremu urządzisz łazienkę swoich marzeń – zarówno pod kątem funkcjonalności, jak i estetyki. Jak to możliwe?


Stonowane piękno mebli łazienkowych Look


Higieniczna biel, delikatna szarość i zdecydowana czerń. W nowoczesnych łazienkach coraz częściej sięga się właśnie po takie zestawienia, aby stworzyć przestrzeń pełną klasy i minimalistycznego sznytu, ale jednocześnie na tyle neutralną kolorystycznie, by nic nie rozpraszało uwagi podczas codziennej pielęgnacji ciała i relaksu w wannie. Z tego właśnie względu meble Look marki Elita dostępne są w standardowej bieli, łagodnym odcieniu stone oraz ciemnym, mocnym antracycie.

 

funkcjonalne meble łazienkowe

 

Uzupełnieniem mebli Look są blaty, które można dobrać w dwóch odcieniach – znów ponadczasowej bieli oraz ciepłej barwie drewna. To drugie rozwiązanie warto rozważyć, jeśli celem jest łazienka przytulna, o naturalnym charakterze i potęgująca poczucie komfortu.
Stylistyka mebli Look jest w pełni harmonijna z kolorystyką. Próżno szukać tu wymyślnych kształtów, ornamentów i skomplikowanych form. Całości przyświeca prostota, jednak w bardzo eleganckiej odsłonie. Wyraziste krawędzie i koncepcja oparta na geometrycznych bryłach to kwintesencja minimalistycznego podejścia do aranżacji wnętrz. Co zatem można powiedzieć o wyglądzie mebli modułowych Look? Ich skromność daje olbrzymie możliwości urządzenia wnętrz, ale należy pamiętać, że skromne nie znaczy nudne!


Uchwyty, które zmieniają wszystko!


Niezbędnym dodatkiem do szafek Look są listwowane uchwyty, które w standardzie dostępne są w odcieniu chromu. Metaliczny kolor jest typowy dla wnętrz łazienkowych – elegancki i komponujący się z licznymi dodatkami. Jeśli jednak chcesz nadać swojej przestrzeni wyjątkowy charakter, sięgnij po inne rozwiązania!

 

szafka podumywalkowa z oryginalnymi uchwytami

 

Meble Look możesz uzupełnić uchwytami w kolorze czarnym, co jest odpowiedzią na najnowsze trendy, coraz częściej promujące armaturę, profile kabin czy akcesoria łazienkowe w ciemnej odsłonie. Nawet jeśli całe wnętrze pozostanie jasne, czarne detale mogą całkowicie odmienić jego ostateczny odbiór, dodając otoczeniu nowoczesnej odwagi. Z kolei na antracytowych szafkach ciemne uchwyty staną się niemal niewidocznym dodatkiem, ale mimo to nie przejdą bez echa – stapiając się z drzwiczkami, pozwolą zachować spójną formę mebla.

 

elegancka szafka łazienkowa

 

Zupełnie inny efekt uzyskasz, stawiając na złote uchwyty listwowe. Złoto kojarzy się z blichtrem i przepychem, i owszem, można je wykorzystać we wnętrzu w stylu glamour – postaraj się jednak, by była to elegancja w nowoczesnym stylu, czyli wyważona, ale przyciągająca wzrok. Jeśli do uchwytów dobierzesz złotą armaturę, oprawy świetlne, a nawet drobne dekory ścienne, osiągniesz pełną harmonię. Pamiętaj o równowadze – łazienka nie powinna kipieć złotem! Nawet niewiele małych akcentów pomoże Ci uzyskać wystrój zwalający z nóg.


Meble modułowe Look – łazienka dopasowana do potrzeb


Jak widać, meble Look marki Elita dają wyjątkowo duże pole do popisu pod względem stylistyki łazienki. Jak natomiast sprawdzają się z praktycznej strony?
Systemy modułowe wprawiają w zachwyt nawet największych sceptyków, szczególnie jeśli dostępność różnych elementów daje niemal nieograniczone możliwości składania własnego zestawu. Dlaczego jest to takie ważne? Użytkownicy lub projektanci często stają przed wyzwaniem wykończenia łazienki o bardzo małej powierzchni, nietypowym kształcie albo ograniczonej skosami. 

 

elegancka łazienka w nowoczesnym stylu

 

Szafki podumywalkowe z jedną lub dwiema szufladami, komoda, kontener, szafka wisząca, moduł duo i slim – meble w różnych rozmiarach, poziome i pionowe, możesz ze sobą łączyć dowolnie i dopasowywać do potrzeb, tworząc spersonalizowane konfiguracje.
Marka Elita, proponując serię mebli Look, otwiera przed Tobą zupełnie nowe spojrzenie na wyposażanie łazienki. Zapomnij o gotowych zestawach, które nigdy w pełni nie odpowiadają Twoim wymaganiom – weź sprawy we własne ręce i samodzielnie skomponuj wymarzoną przestrzeń łazienkową.

Polecane produkty