Sposobów na podgrzewanie wody użytkowej w mieszkaniu jest wiele – jednak nie wszystkie są tak wygodne w użytku, bezpieczne i skuteczne w działaniu jak elektryczne podgrzewacze wody. Przyjrzyjmy się produktom marki TESY, która przedstawia innowacyjne i maksymalnie nowoczesne rozwiązania, aby uzyskiwanie ciepłej wody było dla Ciebie korzystne.


Dlaczego warto korzystać z elektrycznych podgrzewaczy wody?


Elektryczne podgrzewacze wody cieszą się sporą popularnością, a to ze względu na ich liczne zalety:

  • Są bezobsługowe – nie musisz ich samodzielnie uruchamiać za każdym razem, gdy będziesz chciał skorzystać z ciepłej wody. Wystarczy, że odkręcisz kran ustawiony na wodę ciepłą – to będzie sygnałem dla podgrzewacza, by zacząć pracę.
  • Nie zajmują dużo miejsca – można je powiesić na ścianie, a producenci najczęściej oferują modele poziome i pionowe, by dopasowanie ich do potrzeb było łatwiejsze.
  • Podgrzewacz elektryczny zużywa tylko tyle energii, ile potrzebuje do ogrzania używanej przez Ciebie ilości wody – po zakręceniu kranu wyłączy się automatycznie.

 

podgrzewacz elektryczny wody BelliSlimo

Takie rozwiązanie zdaje się być więc najrozsądniejszym, szczególnie w domach, w których nie ma dostępu do instalacji gazowej czy mediów komunalnych. Marka TESY wyniosła jednak elektryczne podgrzewacze wody na jeszcze wyższy poziom, abyś mógł się cieszyć ich pełną funkcjonalnością każdego dnia.


Efektywna seria podgrzewaczy TESY BiLight


Produkty należące do serii podgrzewczy elektrycznych BiLight cechują się przede wszystkim podwyższoną wydajnością i efektywnością działania. Wszystko to jest możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii:

  • PISTON efekt – to specjalna konstrukcja dyszy, dzięki której możliwe jest pozyskanie o 15% więcej wody ciepłej niż w przypadku standardowych dysz. Cały system spowalnia mieszanie się wody zimnej z ciepłą, a tym samym urządzenie staje się efektywniejsze.
  • Brak mostka termicznego – w systemach, w których temperatura odgrywa kluczową rolę, największym wrogiem są mostki termiczne, czyli słabe punkty, przez które może dochodzić do zmniejszania izolacyjności konstrukcji. Taki punkt został wyeliminowany pomiędzy zbiornikiem, a uchwytem mocującym, dzięki czemu straty ciepła są do 16% mniejsze.
  • Regulowany termostat – temperaturę, do jakiej ma być podgrzewana woda w urządzeniu, możesz łatwo regulować specjalnym pokrętłem. Dzięki temu zachowasz łatwiejszą kontrolę nad zużyciem energii, przy jednoczesnym ustawieniu preferowanej temperatury wody.

 

elektryczny podgrzewacz wody TESY

 

Warto również zaznaczyć, że podgrzewacze elektryczne z kolekcji BiLight są doskonale eleganckie. Wrażenie to potęguje także wskaźnik świetlny, który świecąc się niebiesko informuje o gotowości do pracy, zaś na czerwono o aktualnym grzaniu wody.


TESY BelliSlimo – innowacyjne elektryczne podgrzewacze wody


Elektryczne podgrzewacze wody TESY BelliSlimo to prawdziwy skok w nowoczesne technologie. Ich liczne zalety znajdują coraz większe grono zwolenników – zobacz, czy warto do nich dołączyć:

  • TESY Cloud – czyli możliwość sterowania podgrzewaczem elektrycznym poprzez aplikację w telefonie. Co więcej, dzięki temu systemowi zyskasz też dostęp do monitorowania zapotrzebowania urządzenia na energię.
  • ECO SMART – funkcja, dzięki której urządzenie zapewnia efektywne grzanie wody, jednak przy optymalnym zużyciu energii elektrycznej. Dzięki temu nie musisz się obawiać wysokich rachunków za prąd.
  • Przyjazny panel sterujący – na podgrzewaczu znajdziesz wyświetlacz LCD wraz z intuicyjnym panelem, dzięki któremu ręczne regulowanie ustawień jest wyjątkowo proste.
  • INSUTECH – technologia dbająca o wysoką izolacyjność zbiornika, w celu poprawienia wydajności urządzenia. 

 

pogdgrzewacz wody

 

Oprócz licznych zalet technicznych, których nie sposób odmówić podgrzewaczom wody z kolekcji BelliSlimo, uwagę zwraca także wyjątkowy, włoski design, dzięki któremu urządzenie stanie się dekoracją otoczenia. Wyjątkowo smukła konstrukcja ma minimalistyczny, nowoczesny charakter, dzięki czemu pięknie wpisuje się w modne aranżacje. Nie musisz więc chować go do kotłowni czy innych pomieszczeń gospodarczych, lecz możesz go zamontować tam, gdzie będzie służył Ci najlepiej – nawet w starannie zaprojektowanej łazience.