Elegancki design połączony z innowacyjnymi rozwiązaniami i skrojony na miarę potrzeb osób, które spędzają w kuchni sporo czasu. Zlewozmywaki GROHE to odpowiedź na potrzeby współczesnego człowieka – przyciągające wzrok i ułatwiające codzienne sprzątanie i przygotowywanie posiłków. Co jeszcze musisz o nich wiedzieć?

Doskonała jakość wykonania zlewozmywaków GROHE


O tym, jak zlewozmywak będzie się sprawdzał w kuchni, świadczą materiały i technologie użyte w czasie jego produkcji. Marka GROHE doskonale zdaje sobie z tego sprawę i dlatego sięga po innowacyjne, opracowane przez siebie rozwiązania, gwarantujące ich zlewozmywakom najwyższą klasę.

Warto przyjrzeć się stworzonej przez markę technologii GROHE StarLight – stal nierdzewna stosowana do wykonywania wszystkich modeli zlewozmywaków, to materiał o najlepszych parametrach, które przekładają się na znakomitą trwałość produktu. Warto tu zwrócić uwagę na osiągnięcie doskonałej gładkości powierzchni zlewozmywaków z technologią GROHE Satin Finish, dzięki której produkty marki są odporne na przebarwienia, zmatowienia, łatwo się je czyści i zachowują wysoki połysk na dłużej. Mimo upływającego czasu możesz mieć więc pewność, że Twój zlewozmywak GROHE będzie wyglądał jak nowy.

nowoczesny zlewozmywak


Warto też zaznaczyć, że możesz wybierać pomiędzy zlewozmywakami GROHE z dwóch rodzajów stali nierdzewnej, dopasowując je do potrzeb:
    • AISI 304 – materiał ten ma wysoką zawartość procentową niklu i chromu, co przekłada się na jasny odcień zlewozmywaków oraz ich podwyższoną odporność na korozję i inne uszkodzenia;
    • AISI 316 – zwana jest też stalą morską, stworzoną specjalnie z myślą o osobach mieszkających w regionach, w których stężenie soli i powietrzu jest wyższe niż w innych miejscach. Dzięki temu zlewozmywaki GROHE są lepiej chronione przed korozją, ale też działaniem kwasu i chloru.


Zlewozmywak GROHE skrojony pod Twoją kuchnię


Marka GROHE szanuje Twój komfort oraz czas, o czym świadczą kolejne rozwiązania zastosowane w zlewozmywakach GROHE. Warto zwrócić uwagę na technologię GROHE Whisper pozwalającą na ciche zmywanie – wszystko za sprawą warstwy izolacyjnej umieszczonej pod dnem zlewozmywaka. Możesz więc dać odpocząć głowie podczas przygotowywania posiłków i cieszyć się otaczającą Cię ciszą.

 

funkcjonalny zlewozmywak w kuchni


Ważne okażą się także dwie kolejne kwestie – łatwego dobrania odpowiedniego zlewozmywaka do możliwości kuchni i Twoich potrzeb oraz sposobność szybkiego i samodzielnego montażu zlewozmywaka GROHE.
W pierwszej z nich bez wątpienia pomoże fakt, że zlewozmywaki GROHE dostępne są w wielu różnych wersjach do wyboru. Na całą serię produktów składa się aż osiem kolekcji, w których znajdują się zlewozmywaki klasyczne, nowoczesne i minimalistyczne, modele do instalacji standardowej (z wystającą krawędzią zlewozmywaka), montażu nablatowego (zrównane z blatem) i podblatowego (z krawędzią zlewozmywaka poniżej blatu). Do tego możesz wybrać zlewozmywak GROHE jedno-, dwu-, lub półtorakomorowy, z ociekaczem lub bez oraz w dowolnym rozmiarze.
Jeśli natomiast chodzi o samodzielny montaż zlewozmywaka, z pewnością docenisz system GROHE QuickFix. Ze swoim zlewozmywakiem otrzymasz pełen zestaw montażowy, a ponieważ mają one także przygotowane otwory na armaturę, instalacja produktu bez pomocy fachowców przebiega szybko i sprawnie.

 

elegancka kuchnia z nowoczesnym zlewozmywakiem


Najważniejsze zalety zlewozmywaków GROHE


Oprócz wymienionych już wcześniej, warto także podkreślić kilka innych zalet zlewozmywaków GROHE:
    • Duże komory – marka GROHE stawia na komfort użytkowy, dlatego oferowane przez nią zlewozmywaki mają duże, głębokie na min. 16 cm komory, dzięki którym możliwe jest łatwiejsze zmywanie czy napełnianie garnków wodą.
    • Sterowany zestaw odpływowy – po zmywaniu nie musisz zanurzać ręki w brudnej wodzie, by odetkać korek. Element sterujący znajdziesz na zewnątrz zlewozmywaka.
    • Przelew – wysoko funkcjonalny element, o którym nie zapomniano w zlewozmywakach GROHE. Dzięki niemu, jeśli zapomnisz zakręcić wodę, nie musisz się martwić, że zaleje ona kuchnię.
Wszystkie zalety zlewozmywaków GROHE sprawiają, że to doskonały wybór do każdej kuchni – eleganckie, wygodne w użytku i zachowujące swoją estetykę na dłużej znajdą zastosowanie i w Twoim mieszkaniu.