Zamiłowanie do technologicznych nowinek i minimalistyczny design to wyznaczniki łazienki na miarę XXI wieku – a także nowej serii ONE od Geberit. Czym tym razem zaskakuje lider branży łazienkowej? Zobacz i przekonaj się, dlaczego warto zaufać jakości Geberit!

 

Nowoczesne technologie w łazience? Geberit mówi TAK!

Dziś, w dobie smartfonów i wszechobecnych technologii, łazienki powoli tracą swój stricte użytkowy charakter i stają się uniwersalnymi pomieszczeniami służącymi dwóm celom: higienie i relaksowi. Dlatego też coraz częściej spotyka się w nich inteligentne rozwiązania, dzięki którym wnętrza nie tylko stają się bardziej luksusowe, lecz również bardziej przyjazne dla użytkownika. Marka Geberit doskonale rozumie ten pęd nowoczesności, czego wyrazem jest jej nowa seria ONE.

img-geberit-one-bath-toilet-shower-washbasin-dark-16-9

Jakimi innowacjami zaskakuje nowa kolekcja Geberit?

Jak już wspomnieliśmy, seria Geberit ONE bazuje na technologicznych nowinkach, które mają jeden cel: sprawić, by korzystanie z łazienki zapewniało użytkownikowi jeszcze większy komfort niż do tej pory. Wśród innowacji zaproponowanych przez producenta warto docenić w szczególności:

  • umywalki posiadające odpływ umieszczony nie w centrum, lecz w tylnej ściance, co ułatwia spływanie wody i zapobiega jej zastojowi. Co więcej, wykończono go estetyczną zaślepką, dzięki której pozostaje niemalże niewidoczny;
  • bezrantowe misy ustępowe, które są łatwe do utrzymania w czystości;
  • wysokość toalety, którą możena dowolnie regulować nawet po pewnym czasie od zainstalowania i to bez kucia ściany – a wszystko to dzięki przemyślanemu systemowi montażu;
  • specjalną konstrukcję armatury sprawiającą, że woda nie spływa prosto w dół, lecz rozlewa się łagodnie po całej powierzchni umywalki czy wanny – w efekcie cała powierzchnia staje się mniej narażona na powstawanie kamiennego osadu;
  • wnękowe półki prysznicowe skonstruowane w taki sposób, by nadmiar wody spływał na dół zamiast zalegać na nich – dla jeszcze większej higieny i czystości na co dzień;
  • meble z serii Geberit One łączą w sobie niewielkie wymiary i dużą pojemność, dzięki maksymalnemu wykorzystaniu dostępnego miejsca. Za innowację można też uważać wydzielenie osobnej przestrzeni na syfon i pozostałe elementy instalacyjne – dzięki temu nie zajmują niepotrzebnie miejsca w szafce.

img-geberit-one-washbasin-from-top-16-9

Czy wiesz, że… Jednym z ciekawszych elementów kolekcji Geberit ONE jest szafka z lustrem, która… jest przeznaczona do zabudowy w ścianie. Na pierwszy rzut oka zobaczysz tylko lustro zlicowane z powierzchnią ściany. Dopiero po chwili zauważysz, że to sprytny schowek, w którym z łatwością zmieścisz wszystkie artykuły higieniczne potrzebne na co dzień. Lustro wykończono również LED-owym oświetleniem, które nadaje mu nowoczesny sznyt.

img-geberit-one-wall-mounted-tap-washbasine-16-9

Mniej, które znaczy więcej

Czasy, w których wyznacznikiem dobrego smaku były wnętrza wypełnione detalami aż po brzegi odeszły już – na szczęście - do lamusa. W nowoczesnych łazienkach króluje niewymuszony minimalizm i to właśnie on znalazł odzwierciedlenie w nowej kolekcji Geberit. Gładkie powierzchnie, proste kąty i delikatnie zaokrąglone ranty to coś, co z łatwością dopełni każdy wystrój, nie tylko dodając łazience elegancji, lecz również ułatwiając utrzymanie jej w czystości – pomyśl tylko o tym, o ile łatwiej sprząta się powierzchnie pozbawione misternych zdobień i zakamarków! Premiera kolekcji Geberit ONE tuż tuż. Chcesz wprowadzić ją do swojej łazienki? Już dziś zapytaj o nią w najbliższym salonie Elements. 

img-geberit-one-toilet-sigma50-washbasin-shower-16-9  

 

Zobacz naszą relację ze stoiska Geberit na Targach ISH 2019 we Frankfurcie: https://youtu.be/Y8GS5UKe7cw

 

 

Polecane produkty