Marka HÜPPE specjalizuje się przede wszystkim w rozwiązaniach związanych z kabinami i akcesoriami prysznicowymi. Co roku firma przedstawia coraz to nowsze projekty w zakresie zagospodarowania strefy kąpielowej w łazience. Również w tym roku zaskoczyła nas innowacyjnymi akcesoriami i na wskroś nowoczesnymi modelami kabin prysznicowych, które zaprezentowała na targach ISH we Frankfurcie. Sprawdź, czego możesz się spodziewać po nowościach od HÜPPE!

 

HÜPPE Select+ – akcesoria

Montaż półki pod prysznicem kojarzy Ci się z koniecznością wiercenia otworów, a co za tym idzie – mierzeniem, zaznaczaniem, szukaniem odpowiedniego wiertła do kafelków i nieporządkiem, który po skończonej pracy trzeba posprzątać? W takim razie z pewnością zaciekawi Cię nowość od marki HÜPPE, czyli akcesoria z serii Select+.

Wszystkie elementy są przystosowane do montażu bezpośrednio do listwy przyściennej kabiny walk-in tej samej marki. Niektóre elementy, jak np. półki, przymocujesz wewnątrz kabiny, gdzie zwiększą Twoją przestrzeń do przechowywania i poprawią komfort codziennych czynności higienicznych. Inne, jak np. wieszak na ręcznik, umieścisz poza kabiną. Obawiasz się, że akcesoria nie wytrzymają dużych obciążeń? Seria HÜPPE Select+ została przetestowana z obciążeniem udarowym 30 kg i długotrwałym obciążeniem 15 kg!

 

HÜPPE – nowości z targów ISH 2019 we Frankfurcie

 

Efektowne wykończenie salonu kąpielowego

Co zyskasz dzięki takiemu rozwiązaniu? Przede wszystkim maksymalnie wysoką estetykę wnętrza! Wyobraź sobie szklane elementy, na które składa się Twoja strefa kąpielowa pozbawione widocznych mocowań ściennych – taka właśnie będzie łazienka z HÜPPE Select+! Co więcej, proste, niemal ascetyczne formy akcesoriów sprawiają, że perfekcyjnie dopełniają one nowoczesne wnętrza, dodając im nieco industrialnego charakteru.

Warto również zaznaczyć, że tak proste i gładkie powierzchnie są bardzo łatwe w czyszczeniu, a zatem utrzymasz swoją łazienkę w perfekcyjnym porządku i elegancji. Akcesoria możesz także ściągnąć na czas sprzątania, by dokładnie oczyścić również przestrzenie za półkami i organizerami.

 

HÜPPE – nowości z targów ISH 2019 we Frankfurcie

 

Czy wiesz, że
Akcesoria z serii Select + będą dostępne w sprzedaży od przełomu czerwca i lipca 2019 roku – o tym poinformował na targach prezes zarządu HÜPPE Radosław Janas.

 

Black Edition – industrialna odsłona kabin prysznicowych

Prezes zarządu HÜPPE Radosław Janas zaprezentował także odświeżoną wersję kabin prysznicowych – marka zadbała, aby ich poprzednie projekty przystawały do najnowszych trendów, czego efektem jest Black Edition:

 

"Takim widocznym trendem na tegorocznych targach ISH są przede wszystkim produkty industrialne. Dowodem na to jest również część naszej ekspozycji – prezentujemy kilka kabin w takim wykonaniu, nazywanym przez nas All Black, czyli kabina bardzo industrialna, poprzecinana poprzecznymi ramami."

 

HÜPPE – nowości z targów ISH 2019 we Frankfurcie


Kabiny prysznicowe Black Edition mają wszystkie elementy pomalowane czarnym lakierem. Proste, nieco surowe, ale i bardzo eleganckie rozwiązanie docenią wszyscy miłośnicy nowoczesnych stylizacji. Spośród oferty możesz wybrać aż 4 modele kabin prysznicowych o czarnym wykończeniu:

 

  • HÜPPE Classics 2 EasyEntry drzwi suwane,
  • HÜPPE Design pure drzwi suwane i drzwi skrzydłowe składane,
  • HÜPPE Xtensa pure,
  • HÜPPE Studio Paris elegance / Studio Berlin pure.

 

Zobacz naszą relację ze stoiska HÜPPE na Targach ISH 2019 we Frankfurcie:

 

Polecane produkty