Gdyby tak uzyskać idealnie prezentujący się brodzik i to w dodatku o wymiarach dopasowanych specjalnie do Twojego wnętrza? Kolekcja brodzików Squaro Infinity sprosta potrzebom każdego, kto oczekuje od swojego wnętrza czegoś więcej niż ładnych projektów i funkcjonalnego wyposażenia. Te brodziki są po prostu oryginalne i lekkie, a dzięki nowym możliwościom montażu także perfekcyjnie zespojone z dowolnym podłożem.

Choć potrzeby oraz marzenia inwestorów są różne to za każdym razem, gdy opracowujemy projekt małej łazienki przyświeca nam wybór prysznica zamiast wanny. Ten pierwszy, rozplanowany w określonej wnęce lub narożniku na planie kwadratu i wykonany z nowoczesnych materiałów dodaje wnętrzu kunsztu oraz elegancji. Na plus takiego rozwiązania przemawiają i zgrabna forma i niezawodna instalacja.

DW-Art-1-2-Rechteckige-Duschwannen

Jakie możliwości prezentują brodziki Squaro Infinity Villeroy & Boch?

Prezentowane brodziki to różnorodność rozmiarów (w wielu przypadkach dopasujesz model do określonego wnętrza), mnóstwo kolorów i co najważniejsze wykonanie z Quarylu.

Plusy z zastosowania takiego brodzika to:
- łatwość wkomponowania w każdą nowoczesną przestrzeń,
- dopasowanie kolorystyczne do wielu kompozycji podłogowych, w wielu przypadkach brodzik jest praktycznie niewidoczny,
- różne możliwości instalacji – opcja montażu na równi z posadzką, dzięki czemu przejście do pozostałych stref łazienki jest płynne (to idealny przykład na stworzenie łazienki „bez barier”, która jest nie tylko estetyczna, ale również bezpieczna dla osób niepełnosprawnych oraz starszych), brodzik jest również wykonany z materiałów antypoślizgowych, co pozwala na bezpieczne wychodzenie z i do prysznica.

DW-Col-1-6-Squaro-Infinity

Kolekcja Squaro Infinity Villeroy & Boch a estetyka wnętrza

Format brodzików z tej kolekcji to przede wszystkim niezwykle przemyślana oraz wysublimowana forma, która daje wiele możliwości projektowych dla wnętrza.
Tworzywo, z których wykonano brodziki to połączenie kwarcu oraz żywicy akrylowej. Powierzchnia takiego produktu jest idealnie gładka, a zanieczyszczenia się na niej nie osadzają. Takie brodziki łatwo się czyści i pielęgnuje, a strefa prysznica zawsze wygląda dobrze.

DW-Fea-1-1-Einbau-flachenbuendig

Brodziki Villeroy & Boch to także produkty odporne na uderzenia i powstawanie zarysowań. Ich krawędzie są idealnie gładkie, a sam brodzik możesz zamontować zarówno przy ścianie, jak i w narożnikach.

DW-Fea-1-6-Duschwanne-schneidbar

Te trwałe brodziki z kolekcji Squaro Infinity posiadają wyjątkowe właściwości termoizolacyjne, zapewniając stopom poczucie ciepła, za każdym razem, gdy bierzesz kąpiel.

Uwaga! Możesz wybierać w aż 49 rozmiarach brodzików – znajdziesz produkty od 80 x 70 cm do 180 x 100 cm, przytniesz je również do takich rozmiarów, jakie są ci potrzebne.

Ale najważniejsze są tutaj niezwykle stonowane i ekskluzywne kolory - Anthracite, Crème, Grey, Brown i Edelweiss. Produkty dostępne w tej niezwykłej palecie – matowe lub błyszczące wprowadzą do twojej łazienki wyjątkowy indywidualizm. Dlaczego warto korzystać z oferty brodzików Squaro Infinity? Ponieważ to luksus, na który możesz sobie pozwolić.

DW-Fea-1-2-Einbau-aufliegend