Kompleksowe wyposażenie łazienki DuraStyle od Duravit wyróżnia wszechobecny indywidualizm. Nie oznacza on jednak wyróżniania się za wszelką cenę. Całe wzornictwo utrzymane jest w nastroju powściągliwości, dzięki czemu każde pomieszczenie zyskuje przestrzeń i wolność dla samorealizacji. Seria DuraStyle została zaprojektowana przez Matteo Thun & Partners i wywiera w świadomy sposób wrażenie prostoty na każdym, kto zetknie się z tą linią produktów. Seria została zaprojektowana tak, że można ją w harmonijny sposób połączyć praktycznie z każdym stylem.

DuraStyle to kompletny program łazienkowy, którego cechą charakterystyczną jest lekkość i prostota form. Współpracując z tak wyśmienitymi projektantami, firma Duravit stworzyła ofertę spójnego, inteligentnego i pełnego programu łazienkowego, który natychmiast przykuwa uwagę.

 

duravit durastyle

 

Kolekcja DuraStyle jest w pełni kompleksowa. Znajdziemy w niej zarówno małe umywalki do mycia rąk, jak i duże umywalki meblowe. Wyróżniają się one prostokątna formą, praktycznym blatem i wygodną głębokością.

umywalka duravit durastyle

 

umywalka duravit durastyle

 

Oczywiście, ważnym elementem serii są również bidety i miski sedesowe, zarówno w wersji wiszącej i stojącej. Wyróżnia je łatwość spłukiwania oraz rezygnacja z rantów. Toalety bezrantowe są znacznie prostsze w utrzymaniu czystości od tradycyjnych. Dzięki innowacyjnej technologii miski DuraStyle pozwalają również na oszczędzanie wody. W mniejszych łazienkach, w których nie zmieści się bidet, dobrym rozwiązaniem okaże się montaż deski sedesowej z funkcją mycia SensoWash®.

 

miska wc duravit durastyle sensowash

 

DyraStyle to także designerskie meble i akcesoria oraz szeroki wybór wanien, także z hydromasażem. Całość doskonale prezentuje się w łazience. Funkcjonalność, wygoda i prostota produktów Duravit zdecydowanie zasługują na Waszą uwagę.

 

wyposażenie łazienki duravit durastyle

 

Polecane produkty