Kiedy stajemy przed wykończeniem lub zaprojektowaniem wnętrza łazienki, od razu pojawia się wiele pytań o funkcjonalność oraz atrakcyjność dostępnego wyposażenia. Pytania pojawiają się nie tylko dlatego, że od łazienki oczekujemy wiele, ale również stąd, że gama dostępnych produktów i rozwiązań jest naprawdę spora. Sanplast przygotował w swojej ofercie produkty do małych i większych łazienek. Ich niezawodne, ale i bardzo przemyślane rozwiązania są często kluczowe, dla otrzymania wnętrza luksusowego, nowoczesnego i wygodnego.

Trudno odnaleźć na rynku wyposażenia łazienkowego takiego producenta, jak Sanplast, który oferuje różnorodne produkty na każdą kieszeń i wpasowane do wnętrz o różnych wymiarach. Tutaj, z pewnością znajdą coś dla siebie i miłośnicy luksusu i osoby, stawiające na nowoczesne, praktyczne rozwiązania. Przede wszystkim jednak, odnajdą się tu te osoby, które wyposażenie łazienkowe utożsamiają z materiałami solidnymi, wykonanymi w nowoczesnej technologii.

 

sanplast

 

Nowe spojrzenie na kąpiel pod prysznicem


Przez długie lata przyzwyczajono nas, że jednym z lepszych wariantów na zaaranżowanie strefy mokrej, będzie zastosowania standardowych, klasycznych kabin prysznicowych. To rozwiązanie ma oczywiście wiele do zaoferowania, a szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę nowoczesne kabiny, jednak powoli doganiają je także modele typu Walk-In.

Taka kabina jest ciekawym odzwierciedleniem pogoni za oszczędnym minimalizmem. Łączy się tutaj taflę bezpiecznego szkła, montowaną za pomocą specjalnych wsporników z kabiną, która ma charakterystyczną niezbyt nachalną linię wykończenia.

Trzeba przyznać, że systemy Walk-In są naprawdę funkcjonalne i eleganckie, a dzięki swojej konstrukcji wkomponują się w niemal każde wnętrze.

 

Porada eksperta: jeśli chcemy zamontować w swojej łazience prysznic w systemie Walk-In to zamiast montażu spustu w posadzce zdecydujmy się na brodzik. Brak brodzika może powodować nadmierne wylewanie się wody i zachlapywanie łazienki. Brodziki Sanplast sprawdzą się tutaj świetnie, ponieważ nie tylko są solidnie wykonane, ale posiadają także nowoczesny, charakterystyczny visual, a pokryte specjalną powłoką Pro Safe System, gwarantują najwyższą klasę antypoślizgowości C. Co więcej, Sanplast posiada w swojej ofercie także brodziki wykonane z odlewu mineralnego z powierzchnią strukturalną, których jedną z najważniejszych cech charakterystycznych jest antypoślizgowość.

 

Zwróć uwagę na:

  • Brodziki Open Structure Mineral, które wyróżnia doskonały design i wysoka jakość materiałów. Wyprodukowane z odlewu mineralnego, czyli odporne na zarysowania mechaniczne spowodowane twardymi środkami czystości. Open Structure Mineral spełnia założone normy w zakresie antypoślizgowości na mokrej powierzchni. Warianty kolorystyczne: biały, szarość kamienna, szary mleczny, szary łupek, mat czerni.
  • Brodziki kwadratowe, prostokątne Structure Mineral o głębokości 1,5 cm – strukturalna powierzchnia, łatwy montaż na posadzce. Powierzchnie brodzików są porowate co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo użytkowania. Materiał brodzika odporny jest na różnego rodzaju plamy, odbarwienia oraz ścieranie.

 

sanplast

 

A może odprężenie i relaks w wannie Sanplast?


Wielbicieli długich i niezwykle przyjemnych kąpieli w wannie wciąż nie brakuje. Jeśli zatem tylko istnieje sposobność do tego, by wanna zmieściła się we wnętrzu, to wiele osób pozytywnie rozpatruje takie rozwiązanie.

Sanplast posiada w ofercie wanny: prostokątne, owalne, asymetryczne i symetryczne oraz nietypowe, np. w kształcie trapezu czy 6-kąta. Są to produkty wykonane z akrylu oraz odlewu mineralnego.

Modele nowoczesnych wanien od Sanplast charakteryzuje delikatna, nienarzucająca się linia oraz wyjątkowy minimalizm, ukryty pod szyldem wysokiej funkcjonalności.

Miłośnikom wanien wolnostojących z pewnością przypadną do gustu delikatne linie wanny owalnej Prestige lub te bardziej zdecydowane serii Free Line.

Czy wiesz, że…wanny Sanplast dystrybuuje się, jako kompletne i uniwersalne rozwiązania. Do modeli kompletnie wyposażonych nie trzeba dobierać żadnych elementów dodatkowych. Co ciekawe, wanny akrylowe można uzupełnić systemem hydromasażu.

Zwróć uwagę na:

  • Serię wanien Fuerta Mineral wykonano z odlewu mineralnego, który charakteryzuje się znakomitymi właściwościami użytkowymi oraz estetycznymi. Powierzchnia jest niezwykle gładka, dzięki czemu jest łatwa w utrzymaniu czystości, a także odporna na rozwój grzybów, pleśni i bakterii. Powierzchnia wanien odporna jest również na różnego rodzaju plamy, odbarwienia czy ścieranie i zarysowania.
  • Elegancką serię wanien Loft Line, która charakteryzuje się bardzo ciekawą stylistyką kojarzoną z segmentem Premium. Odnajdziemy tu minimalizm połączony z subtelnym pięknem. Wanny prostokątne, asymetryczne, symetryczne przyścienne i owalne pozwolą nam stworzyć piękne i przytulne wnętrza.

 

sanplast

 

Twórz serie, które będzie charakteryzowała spójność


Dzięki temu, że łazienkowa oferta Sanplast jest tak obszerna, można pokusić się o stwierdzenie, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, a co ważne, z pojedynczych egzemplarzy, będzie mógł stworzyć naprawdę oryginalną serię. Bo w ofercie dostępne są nie tylko opisywane wcześniej kabiny, brodziki czy wanny, ale również umywalki i akcesoria.

W ofercie znajdują się: obudowy, syfony, stelaże, zagłówki i uchwyty do wanien. Ich wspólną cechą jest najwyższa jakość wykonania i konstrukcja pozwalająca zachować użytkownikom bezpieczeństwo.

 

sanplast