Urządzanie łazienek to zadanie wymagające starannego przemyślenia wyposażenia pomieszczenia. Elementy znajdujące się we wnętrzu powinny być na równi funkcjonalne, jak i nowoczesne oraz pasujące do założonego wystroju otoczenia. Jeśli chcesz łatwo i bezkompromisowo wyposażyć swoją łazienkę, poznaj serię mebli modułowych Adapto od Ideal Standard!


Meble modułowe Adapto – zaadaptuj je do potrzeb i możliwości łazienki


Wyposażanie i aranżowanie łazienek czasami staje się ogromnym wyzwaniem – szczególnie wtedy, gdy do zagospodarowania jest niewielka przestrzeń albo też pomieszczenie o niestandardowym rozkładzie, kształcie czy wymiarach. Wówczas nie należy sięgać po najprostsze rozwiązania, ale szukać takich akcesoriów łazienkowych, które pozwolą na ekonomiczne, praktyczne, ale przy tym efektowne wykończenie otoczenia. Taki efekt osiągniesz dzięki modułowym meblom Adapto.

 

nowoczesna strefa umywalkowa

 

Kolekcja oferowana przez markę Ideal Standard pozwala bowiem na samodzielne stworzenie zestawu mebli, który wykorzystasz w łazience. Dzięki temu masz możliwość precyzyjnego dopasowania wyposażenia, z uwzględnieniem załomów ścian, małej powierzchni czy niewygodnych do aranżowania wnęk czy zwężeń pomieszczenia. W serii mebli Adapto producent skupił się przede wszystkim na zaaranżowaniu w pełni funkcjonalnej i efektownej strefy umywalkowej – sprawdź, co dla Ciebie przygotował!


Strefa umywalkowa szyta na miarę z meblami Adapto


Kolekcja mebli Adapto pozwoli Ci na dopasowanie miejsca przeznaczonego na strefę umywalkową do potrzeb. Jakie produktu wchodzą w skład serii?

 

  • Gotowe szafki podumywalkowe Adapto – na początek zwróć uwagę na meble, których nie musisz samodzielnie kompletować. Dostępne są modele w różnych rozmiarach i opcjach do wyboru, aby mimo to można było je jak najdokładniej dopasować do pomieszczenia. Znajdziesz tu warianty z jedną oraz dwiema szufladami, a szerokość mebla możesz wybrać z aż czterech różnych dostępnych wymiarów.
  • Konsole do umywalki – wyglądają jak grube półki i nadają się do kompletowania z ceramiką sanitarną. Z powodzeniem można je wykorzystać samodzielnie, tworząc bardzo minimalistyczne wykończenie strefy umywalkowej, co sprawdza się np. w toaletach i na małych przestrzeniach. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by konsole wykorzystać w bardziej zaawansowanych konstrukcjach – można np. zamontować dwie konsole jedną pod drugą, albo też uzupełnić je o kolejne elementy z serii Adapto.

 

wygodna i nowoczesna strefa umywalkowa

 

  • Ramy nośne – to nic innego, jak metalowe stelaże, dzięki którym można tworzyć meble o najróżniejszej konstrukcji. To właśnie one pozwalają łączyć ze sobą poszczególne elementy w oczekiwany sposób i zapewnić trwałość i stabilność stworzonych mebli.
  • Blaty – bez nich meble z kolekcji Adapto byłyby niekompletne. Ich rozpiętość rozmiarowa odpowiada ramom nośnym oraz wszelkim pomysłom na wykorzystanie ich w konstrukcjach samodzielnie tworzonych szafek umywalkowych.
  • Szafki dodatkowe – niewielkie, o szerokości 25 lub 50 cm, nie są przystosowane do montażu umywalki, ale stanowią uzupełnienie większych konstrukcji. Dzięki nim możesz np. wmontować misę umywalki w konsolę, a szafkę umieścić gdzieś obok – tam, gdzie znajdziesz na nią miejsce.
  • Poręcze na ręczniki – to ostatnie elementy z serii Adapto, które dają możliwość uzupełnienia mebli o swoiste wieszaki na ręczniki – nie musisz mocować dodatkowych.

 

elegancka łazienka z meblami adapto

 

Łazienka w Twoim ulubionym kolorze


Warto również wspomnieć, że kolekcja mebli Adapto dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych do wyboru. Klasyczna biel sprawdzi się jako uzupełnienie nowoczesnych, ale i tych bardziej tradycyjnych, eleganckich łazienek. Jasne i ciemne drewno z kolei to ponadczasowy wybór do wnętrz o dowolnym wystroju, jednak dodające otoczeniu naturalnego charakteru. Z kolei szarość mająca imitować kamień pięknie odnajdzie się w industrialnych lub minimalistycznych przestrzeniach. Pamiętaj jednak, że możesz także dowolnie łączyć ze sobą barwy poszczególnych elementów – dzięki temu Twoje meble łazienkowe będą wyjątkowe, unikatowe i dopasowane pod każdym względem do potrzeb.

Polecane produkty