Łazienka dopasowana do potrzeb musi być wyposażona w funkcjonalne zestawy meblowe. Właśnie takie oferuje marka Iotti w swoich stylowych, wyjątkowych kolekcjach. Poznaj niepowtarzalny styl poszczególnych serii i stwórz zestaw pasujący do Twojej wizji współczesnej łazienki.


Meble łazienkowe Iotti – poczuj wolność aranżowania przestrzeni 


Wyposażając łazienkę, nie chcesz iść na kompromis? Marzy Ci się przestrzeń, w której wszystko jest na swoim miejscu, a każdy z elementów ma przypisaną rolę? Jednocześnie otoczenie wyróżnia się harmonią i zachwyca efektownym wyrazem? Wszystkie te cele możesz łatwo uzyskać, sięgając po włoskie meble Iotti. Ich siła tkwi bowiem nie w gotowych rozwiązaniach, ale właśnie w możliwości samodzielnego stworzenia niebywałego designu i w pełni funkcjonalnej przestrzeni.
W meblach Iotti możesz decydować niemal o wszystkim – producent w ramach poszczególnych kolekcji przygotował dla Ciebie pewną koncepcję stylu, jednak to Ty wybierasz, które moduły szafek i jakie akcesoria najlepiej sprawdzą się w Twojej łazience. Co więcej, masz też ogromny wpływ na ostateczny charakter wyposażenia łazienkowego, ponieważ decydujesz również o kolorystyce oraz sposobie wykończenia mebli. Przyjrzyj się kilku kolekcjom, by lepiej poznać włoską markę Iotti.


Łazienka szyta na miarę z Iotti Centimetro


Meble Iotti Centimetro tworzą kontrastujące ze sobą formy – otwarta i zamknięta. Standardowe szafki uzupełnione są tu bowiem aluminiowymi ramkami FRAME, które otwierają przed Tobą nowe możliwości tworzenia mebli na miarę potrzeb.

 

nowoczesne meble łazienkowe

 

Za ich sprawą możesz dokładać do szafek półki i wieszaki, które jednocześnie będą stanowić nieodłączną część całej konstrukcji mebli. Połączenie płyty meblowej z aluminium ma także wymiar designerski – zestawienie metalu z klasycznymi szafkami nadaje im nowoczesny charakter, za sprawą którego meble perfekcyjnie wpisują się w koncepcję współczesnych aranżacji łazienkowych.


Nowoczesna elegancja kolekcji Iotti Frame


Pomysł na meble Iotti Frame oparty został o swoisty kontrast, jaki można osiągnąć przez odpowiednie zestawienie kolorów na szafkach. Każdy z elementów jest bowiem wykończony efektowną ramką, którą można wykończyć inaczej niż resztę mebla.  

 

modułowe meble do łazienki

 

Jasny front i ciemniejsza obwoluta oraz boki? A może na odwrót? Takie wyposażenie łazienkowe będzie zwracało uwagę, szczególnie jeśli w kontrastującym kolorze utrzymane będą również uchwyty szafek. Pamiętaj jednak, że ostateczny wygląd mebli Iotti Frame zależy tylko od Ciebie – równie dobrze możesz wybrać jednolitą barwę na cały zestaw i urządzić swoją łazienkę w bardziej stonowany sposób.


Pragmatyczna koncepcja łazienki z Iotti Relax


Z mebli Iotti Relax bije niespotykana prostota zorientowana na funkcjonalność każdego z elementu. Taki design jednocześnie jednak przyciąga i swoją minimalistyczną formą podkreśla tak elegancję, jak i nowoczesny charakter wyposażenia łazienkowego. 

 

odważny design mebli łazienkowych

 

Oprócz szafek podumywalkowych i wiszących w najróżniejszych układach i zestawieniach kolorystycznych dużą rolę odgrywają tu zestawy lustrzane. Do zwierciadła można bowiem dobrać całe moduły z półkami i wieszakami, które całkowicie odmieniają funkcjonalność i charakter przestrzeni umywalkowej.


Iotti Step – minimalistyczna, geometryczna forma


W meblach Iotti Step można zaobserwować geometryczną spójność. Wystrój łazienki z takimi szafkami będzie przywoływał skojarzenia z ładem, perfekcyjną organizacją, a dzięki temu także z higieną. Poszczególne moduły łączą się ze sobą w bardzo uporządkowanym rytmie, więc zachowanie symetrii wnętrza jest w Twoim zasięgu.

 

piękne i nowoczesne meble łazienkowe

 

Budowanie wystroju przestrzeni łazienkowych jeszcze nigdy nie było tak proste i kreatywne zarazem. Włoska marka Iotti stawia przed swoimi klientami ogrom możliwości samodzielnego tworzenia mebli, ale też nie pozostawia bez niczego tych, którzy nie czują się na siłach, by stworzyć własne systemy szafek. Producent wysuwa także sporo własnych propozycji komponowania produktów, więc Iotti jest dobrym wyborem dla każdej osoby stojącej przed wyzwaniem urządzenia łazienki.