Barwa chromu, choć bardzo elegancka i uniwersalna w swoim zastosowaniu, może się nieco znudzić. Od dziesiątek lat gości w łazienkach i decyduje o ich ostatecznym charakterze. Teraz zarówno armatura, jak i odpływy czy przyciski WC mogą mieć inne barwy, a jednocześnie zachwycać metalicznym blaskiem.


Nowości TECE 2020 – metaliczne wykończenia w kolorze


Najnowsze produkty marki TECE otwierają przed Tobą zupełnie nowe możliwości urządzenia łazienki. Okazuje się bowiem, że nawet tak drobne detale jak przycisk spłukujący WC czy odpływ pod prysznicem mogą odegrać olbrzymią rolę w kreowaniu wystroju otoczenia. 
Dlatego też w ich przypadku marka TECE zaprezentowała zupełnie nowe powłoki o metalicznym wykończeniu, ale w nietypowych kolorach. Jakich?

  • Czarny chrom – czarne dodatki do łazienek cieszą się coraz większą popularnością. W tym przypadku jednak jest to nieco jaśniejsza barwa od głębokiej czerni, która zaskakuje elegancją i wyjątkową jak na ciemny odcień łagodnością.
  • Czerwone złoto – ten kolor cieszy się ogromną popularnością i coraz chętniej wykorzystywany jest w nowoczesnych łazienkach. Szczególnie upodobali sobie go projektanci specjalizujący się w stylistyce glamour – dzięki niemu można zadbać o blichtr i maksymalną elegancję przy jednoczesnym zachowaniu minimalistycznego charakteru łazienki.
  • Złoty optyczny – złote dodatki szczególnie dobrze zaprezentują się w towarzystwie białych lub czarnych aranżacji. Barwa ta zrównoważy proste kolory, podkreślając wyjątkowość całego wnętrza i dodając mu elegancji, ale też pozwoli zachować prostą stylistykę.

 

nowe kolory przycisków WC TECE

 

Wszystkie z wyżej wymienionych kolorów powłok występują w dwóch wersjach do wyboru – szczotkowanej i polerowanej. Dzięki temu jeszcze lepiej dopasujesz dodatki do wystroju łazienki. Które produkty TECE dostępne są w takich wykończeniach?

  • TECEsquare, czyli przyciski WC przeznaczone do współpracy z podtynkowym stelażem ze spłuczką;
  • TECEdrainprofile, czyli odpływy liniowe do montażu w kabinach prysznicowych bez brodzika.

Oba te produkty, choć bardzo ważne dla funkcjonalności łazienki, są jedynie detalami, które, choć wpłyną na wystrój łazienki, nie będą go w stanie całkowicie odmienić. Co zatem warto jeszcze dobrać do indywidualnego projektu łazienki?


Armatura Hansgrohe Axor – zadbaj o spójność detali


Wyżej wymienione produkty TECE są w pełni dopasowane kolorystycznie do produktów Hansgrohe Axor, czyli do szerokiej gamy armatury. Możesz więc bez trudu dobrać do odpływu i przycisku WC TECE baterie umywalkowe, wannowe, natryskowe i bidetowe, które będą miały taki sam odcień złota, czerwieni czy czerni – pomoże Ci to zaprowadzić harmonijny wystrój do łazienki, ale też mocniej podkreślić wyjątkowość metalicznych wykończeń w otoczeniu.

 

niezwykły design baterii umywalkowej

 

Co więcej, armatura Hansgrohe Axor dostępna jest w większej liczbie kolorów o metalicznym wykończeniu, co może przydać Ci się, jeśli planujesz wykorzystać nie jeden, ale dwa lub więcej metalicznych odcieni w łazience – wszystko zależy od Twojej wizji aranżacyjnej. Jakie jeszcze barwy baterii łazienkowych możesz zatem wybrać? Może to być

 

  • stal nierdzewna,
  • mosiądz,
  • nikiel,
  • chrom, 
  • brąz.


Baterie Hansgrohe Axor są wyjątkowe nie tylko ze względu na swoją kolorystykę – wyróżnia je także design oraz funkcjonalność, dlatego idealnie wpisują się w koncepcję nowoczesnych łazienek.

 

metaliczne barwy przycisków WC

 

Kolorowy metal do Twojej łazienki


Dlaczego warto rozważyć wybranie czerni, złota lub czerwieni zamiast tradycyjnego koloru chromu? Detale w intensywnych kolorach ożywią nawet najbardziej stonowany wystrój łazienki, ale zrobią to łagodnie. Sprawią, że całe wnętrze stanie się ciekawsze i będzie urządzone z pazurem. Jednocześnie jednak pozwolą zachować zamysł projektu, niezależnie od tego, czy ten miał być subtelny i elegancki, czy też nowoczesny i krzykliwy. Można więc śmiało stwierdzić, że są to akcesoria łazienkowe na swój sposób uniwersalne, a jednak zmieniające wszystko. A jaki jest Twój pomysł na łazienkę we własnym stylu?

Polecane produkty